Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 53 гостей на сайті

Реклама

Суспільство

«Живуть Тарасе любий, поміж нас і голос твій, і пензель твій і слово»

Є дні, що минають і непомітно зникають без сліду. Нічого не залишають по собі, нічого не знаменують собою. Але є день, що ніколи не минає, що завжди з нами. Бо він увібрав у себе безсмертне дихання душі. Бо він такий великий і незбагненний як життєдайний дощ, як весняний вітер, як щедре сонце.

 

Бібліотека — це не тільки книги

Символічно, що Копичинська міська бібліотека для дорослих донині міститься в приміщенні колишнього Народного дому, збудованого в 1910 році. На стіні біля входу привертає увагу столітня дошка з написом «1814-1914. Народному генієви Тарасови Шевченкови в соті роковини уродин. Українські товариства Копичинецької землі». Цікаво, що вулиця, на якій стоїть дім, носить ім’я відомого в світі оперного співака, уродженця Копичинців Клима Чічки-Андрієнка.

 

Назар Боднарчук не пройшов на "Голос Країни", але потрапив на "Україна має талант"

30 листопада у Львові відбувався кастинг на шоу "Голос Країни" Палац Культури ім. Гната Хоткевича, у якому наш земляк Назар Боднарчук брав участь, але нажаль не пройшов у наступний етап. Також цього дня відубувався і кастинг у інше шоу - "Україна має талант". Тут Назару усміхнулась удача, і вже у січні відбудуться зйомки.

 

1 грудня їдемо у Тернопіль!

Завтра 1 грудня 2013 року о 10:00 год (ранку) від Центру культури і дозвілля м. Копичинці (Будинку культури) вирушає автобус до Тернополя на #Євромайдан. Всі, хто бажає їхати, тепло вдягайтесь, беріть все необхідне і підходьте до 10 години на площу перед КЦКД.
НЕ ДАМО ЇМ НАС БИТИ!!!

Також є інформація у групі на vk.com  http://vk.com/euromaidan.ternopil

 

У Копичинцях відбулася місія тверезості

11 листопада до нашого міста завітав голова Коломийсько-Чернівецької єпархіальної підкомісії УГКЦ “За тверезість життя” о. Ярослав Стеф'юк, який провів ряд цікавих та пізнавальних бесід з копичинчанами.

 

Підприємець відповідатиме за масове харчове отруєння людей у ресторані, що на Гусятинщині

Прокуратурою Гусятинського району направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно власника місцевого бару-ресторану за фактом масового харчового отруєння людей під час святкування весілля у приміщенні закладу громадського харчування.

 

В Копичинцях відновлять залізничне сполучення з Києвом

На численні звернення Копичинецької міської ради до депутатів ВРУ, Президента, Міністерства інфраструктури, Укрзалізниці, щодо відміни (зміни маршруту) поїзда №117/118 Київ-Чернівці/Чернівці - Київ, нарешті прийшла очікувана відповідь і головне бажаний результат. Текст відповіді, далі:

 

Відео про дороги в місті

Відео про наше місто, точніше дороги в ньому. Саме відео далі. Висновки за вами.

07.11.2013 - Стало відомо, що організація "Дорожній контроль" не має відношення до цих відео, тому інформацію виправили.

 

Празник на Кутці 2013

 

Укрзалізниця відміняє єдиний поїзд який з'єднував із столицею

 Укрзалізниця підготувала мешканцям міста, а заодно і жителям кількох інших областей черговий "подарунок". З 4 листопада припиняється курсування поїзда №118 Чернівці-Київ та з 5 листопада №117 Київ-Чернівці. Нагадаємо, що цей поїзд з'єднував наше місто та безліч інших населених пунктів із столицею.

Оновлено 31.10.2013 - дати припинення продажу квитків відтягнули з Чернівців до 19-го листопада, а з Києва до 20-го відповідно.

 
Сторінка 9 з 73