Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 58 гостей на сайті

Реклама

Акція! Збери 10 кришечок

Навіть дуже байдужа людина не може не помітити пропажу кришок з каналізаційних люків у нашому місті. Місяць тому потягнули всі накривочки з території ЗОШ №2 і, що цікаво, один з них був розміщений біля вікон, де знаходиться сторож. Але це таке, для гарного злодія немає перешкод.

Крадуть люки всюди: чи то дорога до дитсадочка, чи просто закинута водонапірна башня. Тому, пропоную деякі світлини, щоб читач знав небезпечні місця і бува сам не потрапив у халепу.

 


Тепер спробуймо розібратися, хто ж займається цією темною справою.
Варіант №1. Раби "зеленого змія". Ці люди знаходяться у постійному пошуку грошей на оковиту. І загнати у метало-приймальний пункт брухт є одним із найлегших способів це зробити. Пашко навіть зафіксував на плівку (Див. статтю «Від сонця сховався під бляху...») одного з таких. Правда, люк важить 45-47 кг і пронести його до місця приймання, навіть на голові, дуже важко, а тим більше спитій людині. Хоча є кадри, які умудряються на спині тягати з лісу 300 кг довбеньки чи десятки ялинок, думаю, дехто здогадується хто це. Але у цьому випадку можна зловитися на свідках, адже здобич у сумці не понесеш. Потрібен транспорт.
Варіант №2. Цигани. Ці вічні мандрівники, як саранча, з’їжджаються у місто, селяться, нароблять капостей і зникають, а через деякий час на їхнє місце приїжджають нові брати по крові. І цикл повторюється. Під прикриттям виготовлення ринв вони здійснюють дрібні крадіжки, скупляють брухт, машини, а почасти справа доходить і до наркотиків. Сам був свідком, як одурманений циганчук на дикій швидкості злетів з дороги по вул. Шевченка і, вирвавши «з м’ясом» браму, заїхав на подвір’я. Горе-водія за декілька хвилин віднесли з місця події, сам він був у такому стані, що ходити не міг. Опісля на місце прибігли «адвокати», і давай качати права. На захист блудних синів приїхав також один бізнесмен з Жабинець, який, не новина, сколотив маєтки на брухті металів. Погуділи-погуділи, навіть мер був на місці аварії, а нічого путнього не вирішили. Добре,що хоч браму відновили, а то було б як з парканом біля костелу.
Варіант №3. Мешканці підземелля. Цим загадковим істотам набридло зачиняти свої портали у цей світ і вони їх позабирали до себе, грають тепер там кришками фрізбі.
Варіант №4. Власники пунктів прийому брухту. Маючи транспорт, зняти 10 люків не так уже й важко, тому навіщо платити іншим, якщо можна нагріти за декілька годин 100-150 баксів.
Злодій, заробляючи 50 грн, робить збиток державі у сумі 420грн (така ціна одного люка). А якщо ще й враховувати моральний та матеріальний збиток мешканцям, які часто попадають самі у пастки чи заїжджають машинами. У отвори для запобігання таких випадків ставлять, як ми бачимо на фото, гілля, фанери та ін. Та часто буває, що туди починають зсипати сміття, яке закупорює каналізацію, і, таким чином, на дорогах накопичується вода, багнюка, яка створює додаткові проблеми.
Вихід. Насамперед, потрібно встановити нові люки. Альтернативою подальшим крадіжкам можуть виступати полімерні кришки, ціною у 240 гривень. Їх на брухт уже не здаси, а встановлення у іншому місті кидається в очі. По території міста є десь приблизно 40 чорних дір. Арифметично, це приблизно 10 000 гривень або 5 пластикових вікон. Ну і також потрібно підвищити міри контролю та покарання за подібні злочини. Це добре, як все обходиться, а як хтось серйозно пораниться чи, не дай Бог, загине. На кому тоді буде вина?

Спонсор допису: Любите спорт і бажаєте зайнитись одним із його видів? Тоді зверніть увагу на теннис, це дуже корисно для вашого організму


Коментарі:

Коментарі  

 
#31 bigfan 15.04.2008, 21:44
2WhiteAngel Недооцінюєш ти все-таки циган. :P (Файна фраза) Ти би бачив в яких вони хатках живуть. Гостював я раз на Закарпатті у с.Королево. Так мені друг показував вуличку з 3-поверховими віллами де живе барон та "приблєжонні". Ну от, а ти порівнюєш з українцями за бугром, які через безвихідь ідуть на чужі хліби. І я не расист, в мене до них закономірна антипатія. Так що можеш на мене за це подавати до суду.
Цитата
 
 
#30 WhiteAngel 15.04.2008, 20:25
я не виступав ничиїм "ревнивим захисником" - я просто ненавиджу расизму і т.п. розпорошені по всьому світу українці нічим не кращі від циган(в деякиз випадках). і чи дуже приємно було б, якщо тебе або твоїх родичів буть вони десь за бугром, "місцеві" звинувачували у всіх бідах?
Цитата
 
 
#29 Cruiz 13.04.2008, 01:17
блін)...якого я чугун написав?))) правильно маю чавун бути..
Цитата
 
 
#28 Дьома 12.04.2008, 22:30
шо таке чугун? Чавун мажліво?!
Цитата
 
 
#27 Cruiz 12.04.2008, 22:23
Я знаю, що вже всюди в світі немає чугунних кришок..їм на заміну ставлять пластмасові з іще якимось сплавом...і такі ніхто не краде, бо пластмасу ніхто не приймає)..і краще зараз заплатити більше за нові кришки ніж весь час купляти ці чугунні...
Цитата
 
 
#26 $Spike 48$ 12.04.2008, 15:28
Погано що кришки потибрили, бо якщо йде в ночі а дороги не освічені можна нечайно і на той світ попасти, або проснутися в лікарні з великою кількістю переломів в кращому випадку.
Цитата
 
 
#25 Edu@rd 10.04.2008, 20:03
Я колись проживав у с. Васильківці. І в сусіда через три хати жили «цигани». А на другий тиждень приїхало чотири машини до того сусіда в якого жили «цигани». На ранок багато людей обнаружили пропажу на своєму подвір і, а тих циган які приїхали на ночовку , вже ні духу ні слуху. ну бити їх не обов’язково попросити можна
Цитата
 
 
#24 bigfan 10.04.2008, 18:04
По-перше ти мене погано знаєш. Ну а якщо вже виступив таким ревним захисником цієї безневинної блудної меншості, то вкажи мені на мої слова, які конкретно когось принижують. Тим більше немає такого закону, який би притягав до відповідальност і за матеріали надруковані в неті. Тим паче я від своїх слів не відмовляюся. Осінню до моєї бабулі приходили люди невизначеної національності, і просилися на квартиру. Нили-нили, але слава Богу моя бабуля має кебку в голові і навідріз їм відмовила. Не мала б 80 літ, то і за лом би взялася. І вже на наступний ранок вона не знайшла на своєму подвір’ї люмінієвих мисок для годівлі курей. Ви скажете випадковість, а вона сказала що наступного разу вже знайде сили на лом.
Цитата
 
 
#23 WhiteAngel 10.04.2008, 15:33
Цитую bigfan:
Я готовий судитися :sigh: WhiteAngel, підеш до них адвокатом? :o

не пиши абсурдів, бо по-перше: не маю юридичної освіти(якби мав, то радо би став на сторону циган. чому люди люблять знаходити козла відпущення і на нього зганяти всі біди? Не спорю, що в них не найкраща репутація, але й ми всі не святі ходиму по цій грішній землі.) а по-друге, я більш ніж впевнеий, що якщо б і дійло до суду(хоча прекрасно розумію, що того не буде), то ти не був би таким крутим і не розкидався б подібними фразами. мало того, якщо б вони знайшли хорошого адвоката( а це не так і важко), то ти б взагалі привселюдно засумнівався чи ті люки були...


п.с. нічого особистого - просто суб*єктивна думка.

Цитую Shtyk:
циганів треба п**дити... ломом...

обґрунтуй...... .
Цитата
 
 
#22 pashko 10.04.2008, 13:22
ваше - це яке село?
Цитата
 

Додати коментар