Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 48 гостей на сайті

Реклама

А першокласники вже попрощались з Букварем...

Ось і наблизився до завершення черговий навчальний рік. Не встигли оглянутись, як наші діти вже стоять на порозі другого класу. Для школярів навчальний рік завжди здається нескінченним, а для батьків, вчителів – це як одна мить. І ось наші першокласники вже назавжди попрощались не лише з Буквариком, але й з країною Дитинства – дитячим садком. Насамперед, складаємо велику подяку класній мамі Галині Богданівні за ті перші кроки, перші знання, які вона дала нашим дітям; за проведені свята, зустрічі, подорожі.

Також велике спасибі працівникам дитячого садка, вихователям, няням, зокрема Ганні Іванівні, Марії Михайлівні і Софії Йосипівні. Завдяки їхній праці, маленьким школярикам в садочку було тепло і комфортно, цікаво і затишно. Адже вони постійно допомагали і створювали всі умови для того, щоб після уроків діти почували себе як вдома.

 

Бажаємо всім міцного здоров’я, успіхів у нелегкій, але такій необхідній праці, злагоди, благополуччя і достатку. А для школярів зараз важливо гарно провести канікули, добре відпочити, щоб з новими силами продовжити свою подорож до країни Знань. 

Спонсор допису: Любите хороший і якісний одяг? Тоді до ваших послуг швейный цех котрий виготовить якісні речі


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 bigfan 25.05.2010, 13:19
Файно :-)
Цитата
 
 
#1 Дьома 22.05.2010, 19:49
Діти як завжди безподобні, шкода що якість відео посередня...
Цитата
 

Додати коментар