Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 34 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Визначились переможці чемпіонату району з міні-футболу

22-23 березня в смт. Гусятин розпочався чемпіонат району з міні-футболу на майданчику зі штучним покриттям, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА. Для участі в змаганнях заявки подало 18 команд із 15-ти населених пунктів району, а місто Копичинці, селище Гусятин та село Городниця представили по два колективи.

 

Гарна погода дозволяла командам демонструвати змістовну та якісну гру. А до фінальної частини чемпіонату, вийшли команди Копичинець, Гусятина, сіл Ст.Нижбірка, Личковець, Сухостав, Васильківці та дві команди з Городниці.

Підсумком чемпіонату Гусятинського району з міні-футболу стала фінальна частина змагань, яка відбулась 29 березня в районному центрі на майданчику зі штучним покриттям вісім найсильніших команд розіграли нагороди, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

{gallery}2014/gus_mini{/gallery}

З першого півфіналу до фінальної частини змагань пробились команди смт Гусятина та міста Копичинець, а з другої — сіл Городниці та Васильковець.

Рівних у фіналі не було досвідченим футболістам з Копичинець, які й стали переможцями. Друге та третє місця визначила різниця забитих та пропущених м’ячів. В результаті фортуна була прихильною до городницьких спортсменів, які стали срібними призерами турніру. Третє місце посіла місцева команда — футболісти з Гусятина.

Призерів нагороджували дипломами медалями та кубком голова федерацій футболу Ігор Троян та директор ГРКП «ФСТ "Колос-спорт для всіх" Антон Кузик.

 Спонсор допису: Бажаєте зробити вашу домівку найкращою? Тоді диваны в Киеве допоможуть облаштувати квартиру якнайкраще


Коментарі:

Додати коментар