Хто на сайті?

На даний момент 66 гостей на сайті

Відбувся турнір з настільного тенісу

23.02.2012 - виправлено помилки, додано фото та відео

19 лютого відбулася особиста командна першість району з настільного тенісу. За перемогу в турнірі боролися 14 команд (42 учасники). Першість вже в 10-й  рік поспіль здобула команда «Фаворит» міста Копичинець під керівництвом Росоловича Сергія Анатолійовича. У команду входили Михайло Нападій, Іван Богоніс та Людмила Сагайдак. Друге місце посіла команда «Блиск» села Старий Нижбірок. ЇЇ учасниками були Назар Болібрух, Роман Костюк та Марія Демчишин. Третє місце виборола команда «Брати», теж із Старого Нижбірка. До неї входили Петро Іванків, Іван Голич, Марія Лахман.

В особистій першості серед чоловіків перше місце здобув Михайло Нападій («Фаворит-1»), другим був Роман Іванків («Фаворит-2»), третім – Анатолій Тимків («Фаворит-2»). Серед жінок перемогу отримала учасниця команди «Фаворит-1» Людмила Сагайдак. Другою у змаганнях була Коцірій Оксана з Гримайлова. Третьою була теж спортсменка з Гримайлова Ольга Олійник. Переможці турніру нагороджені кубком та грамотами.

P.S. Діти віком від 11-14 років, які бажають навчитися професійно грати у настільний теніс звертайтесь за тел.: 067-389-4069

Фото та відео надані тренером тенісної команди "Фаворит"