Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 37 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Велопробіг до Дня Героїв

5 червня 2016 року була проведена весела мандрівка на велосипедах. Сонячна погода і Боже благословення були хорошими супровідниками на шляху. Слова молитви і віра у щасливе повернення допомагали нам. Учасниками велопробігу було близько 40 осіб. Дуже приємно, що настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста, отець Руслан Корнят, всіма силами долучався до організації заходу. Першою нашою зупинкою був Меморіал борцям за волю України, де учасники заходу віддали шану українським героям.

Так як легких шляхів не шукали, то нам довелося трішки поблукати по лісі, але ми мали можливість насолодитися красою лісу та розмаїттям квітів. Цікавим і неординарним відкриттям було слівце «Буччина»(походить від частини букового лісу), яке відкрив для нас найстарший із вело спортсменів - Зеновій Худзік. Польова дорога на с. Тудорів стала приємним подарунком для «гарячих» велосипедистів.

Ескрусійним гідом нашого заходу був мешканець села Тудорів Іван Григорович, колишній директор школи, який повернув нас в історію села та його визначних героїв. Під час мандрівки вдалося відвідати Меморіал борцям за волю України на цвинтарі. Приємною несподіванкою був смачний «сюрприз» підсмажений на вогні після проливного дощу. Дружня атмосфера, часткова присутність дощовиків і розпалювання вогню допомогли нам справитися із екстремальними умовами.

{gallery}2016/geroyi_probig{/gallery}

Згодом сонячна погода прояснилася і ми вирушили у дорогу. Неймовірні враження переповнювали нас на шляху від Тудорова до Майдану, де яскравим вінком розкинулися навколо пшениці волошки та маки. У селі Майдан нам вдалося відвідати старовинну церкву Святої Трійці, яку було перевезено із села Скородинці. Шлях до додому був повільний, але приємний, адже на наших спідометрах було подолано більше 30 кілометрів. Дякуємо всім учасникам хто долучився до цього заходу.
Людину роблять щасливою три речі: любов, цікава робота і можливість подорожувати (І. Бунін) Я думаю, кожен із нас отримав багато емоцій, вражень та позитиву. Далі буде…


Коментарі:

Додати коментар