Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 61 гостей на сайті

Реклама

У Яблунові провели турнір з козацького багатоборства. Копичани зайняли друге місце

У мальовничому селі Яблунів Гусятинського району відбувся турнір з козацького багатоборства. Спортивний захід пройшов за сприяння Тернопільського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

 

Учасники турніру демонстрували силу і козацьку вдачу у таких видах: перенесення мішків вагою 50, 65, 80, 90 кг, піднімання колодій вагою 75 кг, перенесення на відстань 20 мерів вантажу вагою 75 кг, піднімання гантелі вагою 50 кг однією рукою, перетягування вантажної машини на відстань 15 метрів, піднімання каміння вагою 50,70,80,100 кг, перекидання колеса вагою 250 кг, перетягування линви.

У перервах між вправами для глядачів та спортсменів з концертною програмою виступивши духовий оркестр та народний гурт "Желізняк".

За підсумками з восьми видів багатоборства перемогу здобула команда "Байконур" (Машута Олександр, Машута Володимир), друге місце посіла команда "Копичинці" (Нікулін Володимир, Свинарчук Василь), трете місце зайняла команда "Яблунів" (Хома Ігор, Ніньовський Петро).

Всі учасники були нагороджені медалями, грамотами та нагородною атрибутикою обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".


Коментарі:

Додати коментар