Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 40 гостей на сайті

Реклама

У місті визначились найсильніші шахісти та шашкісти

 Буквально кілька годин назад в приміщені міської бібліотеки для дорослих завершився турнір з шахів та шашок присвячений Дню Незалежності України. Нажаль учасників було не так багато, як би того хотілось, незважаючи на те що гросмейстер світового рівня В.Іванчук походить саме з Копичинців і тут мала б бути серйозна шахова школа. У шахах прийняло участь 6 людей у шашках 8. Якими ж були результати і хто посів призові місця читайте далі.

Отже за підсумком 8-ми турів з шахів переможцем став Росолович Олег Сергійович, котрий переміг зі 100% рахунком не програвши жодного разу. Друге місце у Омельчука Ярослава Ярославовича, а третє у Росоловича Олександра Сергійовича.

У шашках знову ж таки перше та друге місця здобули Росолович Олег Сергійович та Омельчука Ярослава Ярославовича відповідно. Слід зазначити що і у цій дисципліні Олег не програв жодного разу. Третє місце у Чепеля Генадія Євгеновича.

Зі слів секретаря міської ради п. А.Тригуби завтра переможці на святковому концерті у парку отримають грамоти та цінні винагороди з рук міського голови. Окрім того також завтра о 9.00 на трибунах стадіону відбудеться турнір з нард, а о 12.00 турнір з дартсу. І черговий раз нагадую, о 14.00 знову ж таки на міському стадіоні відбудеться стрітбольний турнір на кубок нашого сайту.


Коментарі:

Додати коментар