Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 33 гостей на сайті

Реклама

Цього разу нічия

Підгайці - Копичинці 3:3

В середу 30 травня відбувся черговий тур чемпіонату області з футболу. Нагадаю, що наше місто представляє команда зовсім юних футболістів, яка на рівні грає з кращими командами нашого регіону. Цього разу ФК«Надія» грала на виїзді з командою із смт.Підгайці.

Матч розпочався із невеликим запізненням через рясний дощ, який пройшов перед цим. Рахунок відкрили гості, відзначився Шпікула Я., який влучно пробив із стандарту. Але невдовзі було відновлено паритет. Далі черга забивати прийшла до Краснянського А., прохід по правому фланзі завершився влучним ударом по воротах – 2:1. Але господарі не думали здаватись, чергова атака по правому краю завершилась голом у ворота Копичинецьких футболістів.

Другий тайм проходив за відчутної переваги ФК «Надії», удари, навіси, неодноразові виходи віч-на-віч з воротарем. Але відзначитись вдалось тільки один раз. Черговий вихід на побаченням з голкіпером завершився результативним ударом, забив Бульбі О. Але кульмінацією матчу виявилась кінцівка другого тайму. На останніх хвилинах захисних «Надії» грає рукою і суддя призначає пенальті, яке господарі на загальне розчарування трибун не реалізовують. Іде 6 хвилина доданого часу, всі поглядають на годинники, крім нападника команда смт.Підгайці, який вдало скориставшись з помилки нашого захисника гарматним пострілом розстрілює ворота – 3:3 – кінцевий результат матчу.


Коментарі:

Коментарі  

 
#5 vitalik 11.06.2007, 21:34
Пацани!
На Укарїну вони грають з однолітками, а в області грають “дядьки”.
Цитата
 
 
#4 Олег 06.06.2007, 12:27
Я шось не розумію нашої команди ("Надія").
На Україну грають класно, а на область...
Цитата
 
 
#3 іра 05.06.2007, 17:47
не фарт
Цитата
 
 
#2 sanchuk_kuzyk 04.06.2007, 08:03
Ta-tu sho...!!!
Цитата
 
 
#1 Pashko 01.06.2007, 18:42
от блін....
Цитата
 

Додати коментар