Архів новин 2006-2018СпортСДЮШОР(Калуш) - ФК "Надія"

СДЮШОР(Калуш) – ФК “Надія”

-

Нарешті! Це сталось! Після 4-місячної перерви…
Вчора, 13 квітня, розпочалось друге коло першої дитячо-юнацької футбольної ліги України. ФК «Надія» грала в м. Калуш проти місцевого СДЮШОРу.

На жаль, стан газону був не в ідеальному стані (це ще дуже мягко сказано). Головним суддею матчу була… жінка :). Відповідно, деякі рішення судді також не можна було б назвати ідеальними :). Було видно, що їй бракує досвіду. І суддя матчу нічим не відрізнялась від стану газону. Але тепер перейдемо безпосередньо до гри.
Матч розпочався дуже спокійно. Жодна з команд не ризикувала йти всіма силами вперед. Але вже після 10 хвилини матчу ФК «Надія» додала в русі, і за 5 хвилин створила три небезпечних моменти. Але, на жаль, удари Бульбіна Олександра, Шпікули Ярослава та Ленчука Василя були не точними. Далі гра знову ж заспокоїлась. Правда, деякої нервозності до гри додавала суддя матчу, роздаючи «на право і на ліво» жовті карточки. До кінця першого тайму наші хлопці створили ще декілька небезпечних моментів, але до голу справа так і не дійшла. Натомість СДЮШОР жодного разу так і не спромігся бодай на удар в сторону наших воріт. Перших 45 хвилин матчу пройшли доволі мляво. І на перерву команди пішли з рахунком 0:0.
Другий тайм розпочався вже більш жваво. Копичани розуміли, що втрачати очки з таким суперником не те, що не потрібно, а не можна. І за 30 хвилин другого тайму СДЮШОР так і не спромігся створити жодного небезпечного моменту. А наші хлопці в цей час вперто намагались пробити голкіпера гостей. Але в останній момент залетіти «круглому» в рамку воріт заважали то поганий стан газону, то суддя, незнаючи звідки беручи положення поза грою. Дуже гарний шанс відкрити рахунок в матчі втратив Шпікула Ярослав, удар якого з штрафного прийняла на себе стійка воріт. І ось, нарешті, після стількох зусиль, ФК «Надії» вдалося забити гол. Удар «з льоту» у Василя Ленчука вийшов просто прекрасний. М’яч, просто по фантастичній траекторії з 30 метрів влетів прямісінько в дальню від голкіпера «дев’ятку» воріт. 75 хвилина матчу. 0:1. До кінця матчу Калуш так і не створив жодного небезпечного моменту. А ФК «Надія» спокійно «катала круглого» заставляючи суперника бігати і відбирати. До завершення матчу подвоїти перевагу копичан міг Демчук Роман, Тесовський Михайло і Бульбін Олександр. Але їм це не вдалося. І ось, прозвучав фінальний свисток головного судді матчу, який зафіксував перемогу копичан в матчі проти СДЮШОРу з рахунком 1:0. Три очки в кошик ФК «Надії».