Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 36 гостей на сайті

Реклама

Півфінали "Золотої осені"

 Сьогодні копичинецький стадіон "Надія" приймав два півфінальних матчі з футболу на кубок району "Золота осінь". В цей день зіграли між собою Коцюбинці - Гусятин та Яблунів - Хоростків. В кожної з команд була чимала група підтримки, а самі трибуни та по периметру навколо поля був заповнений людьми.

Коцюбинці - Гусятин закінчився з рахунком 3:0. В складі Коцюбинців двома голами відзначались копичани - Козубський Роман, Мельник Святослав, третій гол на рахунку у Томчука Михайла.

Матч між Хоростковом та Яблуновом був дещо драматичнішим. Кожна з команд намагала заволодіти ініціативою. Першими забили хоростківчани - красень-гол з далекої відстані в дев'ятку. Проте буквально за кілька хвилин паритет було відновлено, а вже під кінець першої частини матчу було призначено пенальті, котре успішно реалізовується гравцем Яблунова. Саме тепер на трибунах стає гаряче. Вболівальники обох команд вирішують з'ясувати стосунки кулаками. Зрештою конфлікт врегульовується. Команди йдуть на перерву з рахунком 2:1 на користь яблунівчан. Вийшовши після перерви команда Хоросткова на перших хвилах 2 тайму зрівнює рахунок, закинувши м'яча "за комірець" воротареві. Здавалось, що такий результат і протримається до кінця основного часу, проте не останніх секундах матчу саме копичанин Вадим Гондз приносить перемогу СК "Хоростків" 3:2

У фіналі кубку зустрінуться Хоростків та Коцюбинці.


Коментарі:

Коментарі  

 
#3 romasus 11.11.2010, 08:17
Хоростків знову вискочив!!!!
Глухарі)))))))))))))))))))))))
Цитата
 
 
#2 FANAT 08.11.2010, 16:50
етат аператар, хренова знял!!!!!!!!!
ПАЧЕМУ????????? ??????????????? ??
Цитата
 
 
#1 bigfan 08.11.2010, 10:19
Копичинчани молодці!
Цитата
 

Додати коментар