Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 74 гостей на сайті

Реклама

Першість району з баскетболу

18.12.2010 почавши о 10-00 год. 4 команди з  Гусятина, Копичинців, Личковець та Хоросткова в спортзалі Гусятинської ДЮСШ розіграли титул найсильнішої баскетбольної дружини району серед чоловіків. Змагання проходили за коловою системою.

В першій грі наші земляки "розгромили" команду Лицковець 44-31, а копичинчани вирвали перемогу, у команди Хоросткова,яка всю гру грала в меншості-29-27. У другому турі у грі Личківці-Хоростків судді О.Кузик та В.Квасніцький зафіксували перемогу останніх з рахунком 52-38.(на той час доїхали гравці,що запізнились і Хоростків вже грав у повному складі). Натомість наші земляки в непростій грі все ж зуміли впоратись з командою Копичинець 53-41. В завершальному третьому турі баскетболісти з берегів Збруча просто розтрощили обороні редути спортсменів  міста над Тайною 81-44 і стали чемпіонами району-2010! В останній грі копичинчани переграли личківчан і забронювали за собою срібні нагороди. Хоростків фінішував третім.

Крманда переможець  нагороджена Кубком,медалями та грамотами. Призери медалями та грамотами. Кращим бомбардиром з доробком 30 очків став гусятинець Стельмащук Руслан.

За Гусятин виступали Пушкаренко Віктор,Стельмащуки Руслан іВолодимир,Бондар Констянтин,Галиняк Олег,Осідак Володимир,Чиж Віталій та Мельников Віктор.

За Копичинці виступали Опир Андрій,Білиця Любомир,Іванків Святослав,Білінський Павло,Фріцький Роман та Ушаньов Едуард.

За Хоростків виступали Кіселевський Андрій,Ковальчук Олег,Чорненький Василь,Середа Іван,Татарин Михайло, Чорненький Юрій. Тренер Татарин Володимир Михайлович.

Личківці-Міходуй Ігор,Пласконь Микола,Грабовенко Сергій,Бузенко Максим,Тесарський Михайло ,Фріцькі Ігор і Богдан та Перон Тарас. Тренер Міходуй Володимир Дмитрович

Джерело: гусятин.com.ua

 


Коментарі:

Коментарі  

 
+3 #3 RomF 20.12.2010, 12:04
Цитую Peligro:
Є ще порох в копичинецьких порохівницях! Молодці!

і ягоди в ягодицях! Ще якби був час набрати необхідну форму і ще кілька наших бійців-бугаїв - і Гусятин підкорили би. вони добре кричать, а грають посередньо- реально Хоростків сильніший і мав брати кубок - просто не всі були у формі ))) але все сподобалось - тона позитивних емоцій!
Цитата
 
 
+3 #2 Peligro 20.12.2010, 11:15
Є ще порох в копичинецьких порохівницях! Молодці! У Хоросткові серйозні спортсмени, просто годинників не носять)
Цитата
 
 
+3 #1 bigfan 20.12.2010, 11:05
Гусятинські журналісти не сплять, молодці. Хочу подякувати всім, хто відкинув всі справи і поїхав на кубок, і хоч ми були далеко не в повному складі, але зуміли гідно захистити честь нашого міста. Сподобалась команда з Личківець, і хоч вона ні разу не виграла, але не полі виглядала досить таки професійно. Гусятинці із своєю незрозумілою пихою і частою агресією відверто розчарували, їм би серйозного тренера і дисципліни то любо було б дивитись, а так маємо що маємо. Хоростків справив враження веселих несерйозних спіртсменів, хоча видно що хлопці багато тренуються і мають хорошу базу за плечима. Усім фізкульт-привіт !
Цитата
 

Додати коментар