Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 33 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Переможців не визначено - помішала злива

Вчора на міському стадіоні проводився волейбольний турнір між 6 командами, щоправда завершити його не вдалось через страшну зливу що пройшла нашим містом. Як і було анонсовано для участі в турнірі зголосилось кілька команд, а саме "Сапсан" м.Чортків, "ПП" м.Чортків, "Цьвички" м.Чортків, "Автоплюс" смт.Гусятин, "Екстрім" м.Хоростків, "Надія" м.Копичинці.

Ігри були доволі запеклі, проте все таки слід було визначити найкращого. Оскільки команда "Автоплюс" з Гусятина на змагання не приїхала, у них технічно останнє 6-те місце, 5-місце у команди "Екстрім" з Хоросткова, 4 у команди "ПП" з Чорткова, 3-тє у команди "Цьвички" також із Чорткова.

{gallery}2011/voleybol_turnir{/gallery}

А от визначити переможця цього дня не вийшло - втрутилась матінка-природа. Тому у вівторок 26 липня в м.Чорткові відбудеться фінал між командами "Надія" Копичинці та "Сапсан" Чортків. Бажаємо перемоги нашій команді!

Спонсор допису: Любите власний будинок і мрієте про його оновлення? Замовте дизайн фасада недорого, і отримайте такий результат якого бажає ваша душа


Коментарі:

Коментарі  

 
#3 Сіра Потвора 29.07.2011, 09:14
Цитую Aль Капучіно:
Я знаю - переможцем турніру графства Честерсміт в 437 році став Георг VI Кам"яне око.


аффтар жгі єщьо.
а якшо чесно - порвав.
:lol: :lol:
Цитата
 
 
-1 #2 Aль Капучіно 28.07.2011, 13:24
Я знаю - переможцем турніру графства Честерсміт в 437 році став Георг VI Кам"яне око.
Цитата
 
 
#1 bigfan 27.07.2011, 16:36
Ніхто не знає хто став переможцем турніру?
Цитата
 

Додати коментар