Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 31 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

"Нічлава" Коцюбинці - володарі кубка

Кілька годин тому на копичинецькому стадіоні "Надія" завершився фінальний матч по футболу на кубок району "Золота осінь". І справді погода була по справжньому "золотою", тепло і жодного натяку на холод. Зустрічались команди СК "Хоростків" Хоростків та "Нічлава" Коцюбинці.

Матч обидві команди розпочали доволі жваво. Але на перших хвилинах футбольна фортуна все таки усміхнулась коцюбинецькій команді. Фактично перша атака і гол. 1:0 на користь "Нічлави". М'яч на свою користь записує Гембарівський Михайло. Після першого голу Коцюбинці мали шанс ще раз відзначитись, проте м'яч перелітає через голкіпера у штангу. На 30 хв. ще один шанс-близнюк але знову штанга, не забиває копичанин Козубський Роман. Цікавим моментом була атака Хоросткова під кінець першої частини матчу, збивши гравця жовту отримав хтось із коцюбинецьких гравців. Під кінець першої половини матчу у СК "Хоростків" відбулась заміна Богоноса Андрiя поміняли на Клака Ігора. На десятій хвилині другого тайму тренер "Нічлави" замінює Козубського Романа на Шпака Андрiя. Слід визнати, що нiчого не виходило у Романа у цьому матчi, безлiч не реалiзованих моментiв.

{gallery}2010/kots_hor_foot{/gallery}

На початку другого тайму Хоросткiв активно пожвавiшав. На 65 хвилинi "гiрчишника" отримує гравець Хоросткова за зрив атаки суперника. Жорсткість з боку СК "Хоростків" карається, у Хоптового Андрія жовта. Вже друга загальнокомандна для СК "Хоростків". Під кінець матчу тренер хоростківчан готує подвійну заміну, але і це не рятує ситуацію адже саме в цей момент дубль на свій рахунок записує Гембарівський Михайло. 2:0 за Коцюбинцями. На останніх хвилинах Коцюбинці остаточно декласовують Хоостків. Гол на рахунку Гіля Тараса, 3:0. Сутичка на полі і червону отримують гравці з обох команд. Справедливо. І під кінець матчу останній цвях в труну Хоросткова забиває разом із голом Шпак Андрій, 4:0 - повне фіаско.

Після матчу відбулось і нагородження переможців. Серед гостей були голова Гусятинської РДА - Турецький С. котрий і вручив командам медалі та кубок. Слід окремо сказати про вболівальників Хоросткова - хлопці молодці, протягом матчу (навіть коли команда поступалась з великим рахунком) співали, підтримували свою команду.

Все було гарно в даному матчі, от тільки насмітили гості - по периметру стадіону пляшки, сміття. Негарно :( Тим більше смітники були.

Фото: Бодик, Дьома
Відео: Дьома


Коментарі:

Коментарі  

 
+3 #2 bigfan 15.11.2010, 09:57
Мабуть в Куціри файно вродило, такий склад зібрав на фінальний матч. Не подивуюсь якщо з нового сезону за Коцюбинці будуть негри грати :lol:
P.S. Бодику респект за фоторепортаж
Цитата
 
 
#1 Marianna 15.11.2010, 00:03
жіноча інтуїція не підвела...Коцюб инці)
Цитата
 

Додати коментар