Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 42 гостей на сайті

Реклама

Котівка дуже хотіла, а Гадинківці не здалися

У теплу неділю в Копичинці вкотре "заїхало" футбольне свято, і навіть попри те, що вже давно ноги місцевої команди не топчуть рідний газон, копичинецькі вболівальники прийшли поспостерігати за цікавим видовищем команд-гостей: збірних сіл Котівка та Гадинківці. Нагадаємо лінивим читачам, які на бачили афіші, що це була фінальна зустріч за право називатися переможцем у Другому дивізіоні чемпіонату Гусятинського району. Відтак, хто очікував на запеклу боротьбу - таки отримав її. 

Гра розпочалась обережно. Команди, не ризикуючи пропустити в дебюті, при першому ж дотику до м'яча, вибивали його чимдалі від воріт. Тому спочатку гра нагадувала урок фізкультури в третьому класі. Ця монотонність швидко "дістала" не тільки наших "тіффозі", але й самих футболістів, які почали "буквально" насідати одне на одного: жорстко відбирали мяча, били по ногах і штовхали одне одного. Втім, суддя, якого вболівальники протягом гри називали явно не по імені, стримано відводив очі убік, не витягаючи на волю різнобарвні картки. Як пожартував хтось з присутніх, "бідака" забув їх вдома, і в перерві, "збігавши до Олега Васильовича в аптеку, купив пару гірчичників", і вже аж наприкінці, не витримавши тиску, показав їх почергово учасникам обох команд, а червону картку побачив перед собою гравець Фк Гадинківці.

Перший гол забила гадинковецька команда, але арбітр його не зафіксував, з яких міркувань - не знаю, бо вперті вболівальники, яких було чимало, заступали весь краєвид і словом, і тілом. Мабуть, таки офсайд був. Не минуло й 5-ти хвилин, як Гадинківці успішно "взяли" ворота суперника. 0:1. З таким рахунком Котівка билась десь до половини другого тайму і, врешті-решт, таки спромоглась на гол. Після пробивання стандарту, мяч у катавасії числених рикошетів й "виносів" зі штрафної потрапив на голову гравцю с. Котівки. 1:1. Усі щасливі, вболівальники гудуть, Котівка наступає штурмом, вже пахне додатковим часом і серією пенальті... ой, якраз пенальті запахло аж дуже швидко. Нападника Фк Гадинківці збили в штрафному котівчан, удар - голкіпер кут не вгадав. 1:2. ФК Гадинківці - переможець! З чим їх і вітаємо! Хоча, майже весь стадіон вболівав за Котівку, як-не-як, сусіди :)

 

о

ФК Гадинківці - чемпіон


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #1 bigfan 30.09.2011, 18:38
Гарно написано, постарався на славу
Цитата
 

Додати коментар