Погода

Погода в Україні

КМБЧ -2008. Результати ігор 10 лютого

Друк PDF
Морозяний день 10 лютого обіцяв бути спекотним на спортивні події. Головна з них - чемпіонат міста з баскетболу. Любителі цього виду спорту вже з самого ранку зходились у приміщення спортзалу ЗОШ №2, щоб пограти та повболівати за улюблені команди. На сьогодні було заплановано дві гри, на 10 та 11 години. Перший матч "Респект - Гамовер", другий - "Ветерани - Бугаї". Обидва матчі обіцяли бути цікавими і насиченими з спортивної точки зору. Так і сталось.

Першим був матч о 10 год. між Гамовером та Респектом. На цю гру команди заявили такі склади: "Респект" - Іванків С., Решітко І., Галонський Т., Рога С., Тарабан Н., Капацин В., Мельничук В; "Гамовер" - Ушаньов Е., Дідик Т., Глебенков Р., Сметана І., Келічавий Б.
Як і годиться, гра почалась на високих швидкостях. Протягом гри було досить багато боротьби, жодна з команд не хотіла поступатись. Через те і перший період закінчився фактично без суттєвої переваги жодної з команд - 8:6 на користь Респекту. В 2 та 3 періоді вигравав також Респект із різницею м`ячів 6 та 3 відповідно. Незважаючи на перемогу Гамовера у останньому періоді, у кінцевому результаті здобути перемогу хлопцям не вдалось. Отже, у матчі Респект перемагає команду Гамовер із кінцевим рахунком 42:32. Через насичену боротьбу команди часто порушували правила. За матч Респект отримав 13 командних фолів, а Гамовер 9. Найращим у команді Респект став Іванків Святослав, котрий за гру здобув для своєї команди 17 очок. У команді Гамовер відзначилися Келічавий Богдан та Глебенков Роман, котрі набрали по 14 очок у цій зустрічі.

Наступною на черзі відбулась гра між командами Ветерани та Бугаї, що мала стати "битвою гігантів" (через фізичну тілобудову гравців обох команд) :).На цю гру команди заявили такі склади: "Ветерани" - Кузик О., Сагайдак В., Черниш А., Краснянський М., Трішкін М., Ухач О., Ухач І., "Бугаї" - Опир А., Білиця Л., Гуцал П., Гатало В., Білінський П., Келічавий А., Фріцький Р., Приступа С. Як і в попередньому матчі, гру почали жваво. Старші нізащо не хотіли дарувати молодшим перемогу в цьому матчі, тому боротьба обіцяла бути жорсткою. Протягом першого періоду гра обох команд була порівняно рівною. Проте протягом решти і до кінця гри команда Бугаї впевнено набирала очки, тримаючи розрив. Фінальний свисток зафіксував рахунок 22:39 на користь Бугаїв. Як і в попередньому матчі фолів було вдосталь - 12 з боку Ветеранів та 7 у Бугаїв. Слід зазначити також, що у цій грі було значно більше кидків із середньої та дальньої дистанції. Так Білінський Павло реалізував 3 3-очкові кидки, записавши 13 очок в актив своєї команди. Найкращим серед Ветеранів став Краснянський Михайло, котрий здобув 7 очок.

Наступні зустрічі відбудуться 17 лютого о 10.00 Респект - Бугаї, о 11.00 Гамовер - Бугаї, о 12.00 Респект - Ветерани. Беріть друзів і приходьте, підтримайте свою команду!