Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 53 гостей на сайті

Реклама

КМБЧ-2008. Переможців визначено

З початком весни завершився Копичинецький міський баскетбольний чемпіонат. Нагадаю, у чемпіонаті брало участь 4 команди: „Бугаї”, „Гамовер”, „Ветерани” та „Респект”. Сьогоднішній день запам'ятався нагородженням переможців та проведенням ще трьох заключних ігор. Організаторами змагань було вирішено провести „Фінал чотирьох”, а опісля – нагородити переможців чемпіонату міста. Отже, почнемо.

„Бугаї” – „Ветерани”


До виходу на ігровий майданчик фактично всі були впевнені у перемозі „Бугаїв”, проте з перших хвилин „Ветерани” показали, що в жодному разі не слід забувати про старших за віком спортсменів. Протягом перших двох періодів гра була рівною. Спочатку вигравали „Бугаї”, але з незначним відривом всього 4 очки. У другому періоді ситуацію виправили „Ветерани”, вигравши у „Бугаїв” з різницею у 3 очки, що дозволило закінчити першу половину зустрічі з мінімальним відривом „Бугаїв” всього в одне очко. Тільки не знаю, що саме вплинуло на подальший хід гри, чи то сконцентрованість „Бугаїв”, чи вхід у гру Гуцала Павла :), але протягом двох наступних періодів „Бугаї” збільшували відрив, що в кінцевому результаті вилилось у перемогу з рахунком 60:41 на користь „Бугаїв”. Слід зазначити, що у порівнняні з попереднім матчем цей був доволі „чистим” (дуже мало фолів), команди грали відкрито, стараючись не порушувати правила. Найкращими у цій зустрічі в команді „Ветерани” став Кузик О., що записав 15 очок в актив своєї команди, причому 9 очок було закинуто з-за 3-ох очкової лінії, а у „Бугаях” найактивнішим виявився Опир А., котрий за гру набрав 12 очок.

Наступним став матч між двома наймолодшими командами в чемпіонаті – „Респект” – „Гамовер”

„Респект” – „Гамовер”


Гру „двох шкіл”, як ще назвали її вболівальники, можна сміло віднести до розряду найцікавіших. Протягом перших двох періодів „Респект” впевнено обігрував суперника. Бажання виграти „Гамовер” не втратив, і у третьому періоді показав чудовий результат, обійшовши „Респект” у 9 очок. Щоправда,  жаги до спортивної перемоги не вистачило, перемогти хлопцям не судилось. Останній період з незначним, але відривом, виграв таки „Респект”, що вплинуло на кінцевий результат зустрічі – 43:38 на користь „респектових хлопців”. Найкращими у цій зустрічі, вже традиційно, у команді „Гамовер” став Келічавий Б., набравши 12 очок, у „Респекті” знову таки відзначився Іванків С., здобувши 19 очок.

„Бугаї” – „Респект”


На цю гру організаторами чемпіонату було прийнято рішення про проведення 2-ох 15-ти хвилинних періодів, замість 4-ох 10-ти хвилинок. На що обидві команди погодились і приступили до гри.

З перших хвилин „Бугаї” повели у рахунку. Результат очевидний – 34:8 на користь „Бугаїв”. Загалом, команди грали злагоджено, особливо не порушували правил. „Залітало” фактично все, що летіло в сторону кошика. У другому періоді „Респект” дещо додав обертів, проте виграти у цьому періоді, як і у всій зустрічі, не вдалось. Все, що вийшло, це скоротити відрив. Фінальний свисток судді матчу зафіксував рахунок 59:23 на користь „Бугаїв”. У цьому матчі найкращими у свої командах були: у „Респекті” Рога С., котрому за гру вдалось здобути 9 очок для своєї команди, а найактивнішими „бугаями” стали Фріцький Р. та Приступа С. котрі набрали по 14 очок кожен.


Нагороджує сам мер містаПереможці КМБЧ-2008 команда "Бугаї" (неповний склад)
ІІ місце в КМБЧ-2008 команда "Респект"Традиційне загальне фото

На такій високій ноті закінчився цей ігровий день. Наступною стала вже не спортивна, а урочиста частина. З рук організаторів турніру та міського голови Пеляка Володимира команди отримали призи, дипломи, ну а переможці і кубок як символ перемоги у міському чемпіонаті з баскетболу. Отже, результат КМБЧ-2008 такий: 4 місце – „Гамовер”, 3 місце – „Ветерани”, 2 місце – „Респект”, а переможці – „Бугаї”. На завершення урочистої частини мер міста пообіцяв у сприянні з боку міської влади у проведені міського чемпіонату з баскетболу, а також висловив надію,  що даного роду змагання стануть традицією у нашому місті.

Коментарі:

Коментарі  

 
#35 Peligro 10.03.2008, 12:29
Треба вміти сприймати критику. Я розумію, що задіває самолюбство, але коли багато людей говорять про одне, то може то так і було? ;-)
Але то таке, нема про що розводити демагогію:"Хто як вміє грати баскетбол".
На чемпіонаті все добре було видно! 8)
Цитата
 
 
#34 bigfan 10.03.2008, 12:19
І мені би хотілось грати частіше, а зачасти не виходить і раз в тиждень. Для прикладу знаю, що команда з Хоросткова, яка представляє район на любительських змаганнях, збирається мінімум два рази, незважаючи на те, що хлопці теж навчаються чи працюють. Справа в тому, що у їхньому місті вже склались певні баскетбольні традиції, тому в них нема проблем ні з спортзалом ні з гравцями. В нас же справи набагато гірші.
Цитата
 
 
#33 gratko 10.03.2008, 11:34
Жаба, я не пінюсь, просто мені цікаво, чого це всі дружно почали критикувати нашу команду??? :-? А баскетбол я граю як мінімум 3 рази на тиждень
Цитата
 
 
#32 Жаба 10.03.2008, 01:01
не пінься, gratko! а ти хоч ходиш на ті тренування? :-*
Цитата
 
 
#31 gratko 10.03.2008, 00:48
Це, чи ми будемо першими чи ні, буде видно на наступних чемпіонатах. :-? А на рахунок досвіду, в нас, він також є, виступи на район, на область, різноманітні змагання зі стрітболу. Тренировки також є по два рази на тиждень. :P
Цитата
 
 
#30 Peligro 09.03.2008, 21:01
gratko:
Те, що "Бугаї" були сильніші, то і так ясно. Команда "Бугаї" складається з хлопців, які щотижнево відвідують баскетбольну секцію і мають певний досвід виступів на різноманітних змаганнях. Цей досвід разом із наполегливістю і переміг. Усі команди показали класний баскетбол і я думаю, багато чого навчилися.
А на рахунок вашої останньої гри, то збоку було видно, що нема основного - бажання. Ви не боролися, а втішали себе тим 2-м місцем. Такі команди ніколи не стануть першими :-?
Цитата
 
 
#29 gratko 09.03.2008, 19:21
Peligro, цього що ми здали гру, ми не хочемо визнавати, і не визнаємо. Ми ніякої гри не здали, просто "Бугаї" були сильнішими, ось і все :roll: І ще хотів би запитати, хто тут пускає соплі, і хто почав це все??? :-? Bigfan, ми прислухаємося до твоєї поради 8)
Цитата
 
 
#28 bigfan 09.03.2008, 19:17
Вчитись грати "мармуліка" :lol: Спочатку нехай Ротор напише посібничок про особливості стилю, бо щось я не встиг вловити всіх аспектів. А наразі рекомендував би поміняти назву Респект на "Мармулік" :sigh:
Цитата
 
 
#27 Peligro 09.03.2008, 16:39
Ну нащо вже тих соплів. Не хочете визнавати, що ви здали гру? Бугаї за 25 хвилин накидали вам 60 очок, а що було б за 40 хвилин? А чого домахуєтеся до Гамоверу. Хлопці показали класну гру враховуючи їх баскетбольний досвід!
І останнє, "НЕ" З ДІЄСЛОВАМИ ПИШЕТЬСЯ ОКРЕМО!
Цитата
 
 
#26 gratko 09.03.2008, 15:13
Boduky, навіть після того, як ми "здохли" за твоїми словами, "Респект" зайняв 2 місце, навідміну від вашої команди, яка НЕ "здохла", і зайняла останнє місце в чемпіонаті 8). І ще хотів би звернутися до Bigfana, хто як хоче так і грає, і якщо ви не вмієте грати "мармуліка", то вчіться хлопці, і на наступний чемпіонат і ви собі пограєте :lol:
Цитата
 

Додати коментар