Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 113 гостей на сайті

Реклама

КМБЧ`08: заключний етап змагань

У неділю відбулись заключні матчі чемпіонату міста з баскетболу. Спортивний ранок розпочався головною грою дня, у якій зустрічались команди «Бугаї» та «Респект». В обох команд позаду були лише перемоги.
Проте, незважаючи ні на що, сенсації так і не сталося. «Бугаї», які що період, то збільшували відрив і, таким чином, суддя зафіксував рахунок 63:30. Найбільше очків набрали у «Бугаїв»: Фріцький Р. – 18, Гатало В. - 16. У суперників хорошу гру показав Іванків С. – 16. Загалом, команда «Бугаї», на відміну від гри з «Ветеранами», показала досить таки злагоджену, командну і результативну гру. «Респект», розуміючи, що їм вже нічого не світить, в останньому періоді поміняв тактику, і почав грати на публіку, якої, до речі, було вже більше, ніж на минулих поєдинках. Але, як ми вже знаємо, їм це не принесло користі.

Наступна гра, Бугаї – Гамовер, проходила на набагато легших парах. Старші гравці давали грати молодшим, які у свою чергу інколи радували просто феноменальними здобутими очками. Гра пройшла досить таки спокійно, це підтверджує факт, що за матч обидві команди набрали разом 3 фоли. Найрезультативнішими у «Бугаїв» були: Гатало В. – 20, Білінський П. – 13. У «Гамовер» високий клас показали Келічавий Б. – 13, та Ушаньов Е. – 8 здобутих очок. Остаточний рахунок 64:36 на користь досвіду.

І, нарешті, заключна гра: Респект – Ветерани. Це був, мабуть, найдраматичніший поєдинок турніру. «Ветерани» зі свистком судді почали одразу нав’язувати брудну, важку гру. Неодноразово з вуст старших гравців лунала лайка в сторону судді, команди-супротивника. За гру «Ветерани» набрали разом 15 фолів, найбільше у цьому показнику відмітилися Трішкін М. – 4, Черниш А. та Краснянський М. - по 3. Весь матч жодна з команд не могла здобути відчутній розрив в очках. На заключний період «Респект» вийшов програючи 5 очок, але зібравшись з нервами, зміг показати просто чудову гру, і в підсумку перемогти з рахунком 34:31. У «Респекта» проявились Іванків С. – 18 очок, та Решітко І. - 6. У «Ветеранів» хорошою результативністю відзначилися Шпікула І. - 10, Ухач О. – 7 очків.

І так, чемпіонат завершився перемогою Бугаїв. Але на цьому свято баскетболу не закінчується. У неділю будуть проходити ігри плей-оф, які зразу охрестили «Фінал чотирьох». Зустрінуться команди Бугаї-Гамовер, Ветерани-Респект. Перша гра не передбачає нічого цікавого. А от друга, в якій «Респект» повинен довести, що їхня перемога була не випадковою, а закономірною. Після цього відбудеться фінальна гра та гра за 3 місце. Отож, день передбачається бути спекотним.
Опісля відбудеться вручення кубка та нагородження переможців. Ігри орієнтовно почнуться, як завжди, о 10:30, у спортзалі ЗОШ №2.

Пропонуємо переглянути деякі світлини з матчу Респект-Ветерани


Важка гра під щитомУ грі Шпікула І.Чергове порушенняАтакує Решітко І.Відпрацьовує захист


Потужний прохід Краснянського М.

Коментарі:

Коментарі  

 
#9 NAZAR 20.02.2008, 02:55
Значить ми все таки друге місце маємо ?
Але все одно ми зіграємо з ветеранами і по кажемо на що ми здатні !але мені чомусь здається що ветерани хочуть забрати друге місце ,точно не впевнений . . . . :cry:Але якщо вони так дуже хочуть то нехай спробують ,їм так нічого не вийде :lol:
Цитата
 
 
#8 bigfan 19.02.2008, 18:50
2gratko. Можеш заспокоїтись, другого місця у вас ніхто не забере. Вам лишається просто захистити честь "мундира"
Цитата
 
 
#7 Boduk 19.02.2008, 18:44
bigfan, ми боремось по наростаючій. Шанци є. :-*
Кожної гри старались, просто не завжди нам виходило.
Цитата
 
 
#6 NAZAR 19.02.2008, 11:22
Привіт всім ,я цілком погоджуюся з коментаром grаtkа,''Ветера ни''чекайте тяжкої гри !!!! 8)
Цитата
 
 
#5 gratko 19.02.2008, 10:15
Я так от тут собі сиджу і читаю цю статтю, і ніяк не можу зрозуміти :cry: Це що ми взяли друге місце що нерахується??? На наступну неділю знову треба буде грати з Ветеранами??? :o І ще одне, наш організатор казав, що будуть проходити ігри міг командами які зайняли 1 та 3 місце, і командами які зайняли 2-4 місця. Але наша команда Ветеранів подивилась, що проти "Бугаїв" в них немає ніяких шансів, і вирішили можливо за другим разом їм вдасться виграти від команди "Респект". Але я вам скажу, шановні "Ветерани", це буде зробити ще важче як минулої неділі :P
Цитата
 
 
#4 bigfan 18.02.2008, 22:38
2Hleb_R Боротись вже пізно, але поборотись ще можна :P .
Цитата
 
 
#3 *Prince* 18.02.2008, 20:46
ТАК ТРИМАТИ!!! :D
Цитата
 
 
#2 Hleb_R 18.02.2008, 20:45
Треба боротися за 3 місце :oops:
Цитата
 
 
#1 Peligro 18.02.2008, 19:47
Респект - молодці! Показали ветеранам де раки зимують! Але все вирішиться на наступну неділю: чи їх перемога випадковість, чи закономірність!
Цитата
 

Додати коментар