Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 58 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

І в Більярді є свій чемпіон

Останнім часом у місті спостерігається хороша тенденція по проведенню спортивних змагань. Поки футбольні стадіони підсихають, активна частина населення міряється силами у настільному тенісі, волейболі, баскетболі та більярді. Кращих в останній грі визначав турнір проведений 2-3 березня у розважальному центрі «Імператор». На трьох новесеньких столах зійшлись у баталіях майже двадцять любителів цієї справді цікавої та видовищної гри. Всі учасники були розбиті на чотири групи, переможці у яких вийшли у чвертьфінал.  Отож результати чвертьфінальних ігор: Гончарук І. – Кравцов (3:1), Гончарук В. – Черниш В. (3:2), Бойчук С. – Дуда М. (3:1), Черниш А. – Богоніс І. (3:2). За результатами жеребкування у півфіналі зійшлись брати Гончаруки, і кращим серед них цього разу став старший Іван. В іншому силами мірялись досвід та молодість. Молодий Черниш А. пройшовши декількох досвідчених гравців все-таки не зміг здолати Бойчука С., який переміг з рахунком 3:1.

{gallery}2013/bilyard{/gallery}

Фінальна гра як і передбачалось була найдраматичнішою та динамічною. Вперед виривався то один гравець, то інший. І за рахунку 4:4 доля турніру вирішилась в останній партії в якій переміг Бойчук Степан, з чим ми його і вітаємо.
 


Коментарі:

Додати коментар