Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 37 гостей на сайті

Реклама

Футбол

Цієї неділі в Копичинцях знову відбудеться свято футболу. Команди 1990 та 1992 р.н прийматимуть сильну команду „Сокіл”, яка представляє Львівську ДЮСШ №4. Нагадую, що це передостанній тур першого кола змагань. Останній матч сезону, який відбудеться 5 листопада, команда „Надія” проведе на виїзді, і поміряється майстерністю з клубом ФК „Ніка” з Івано-Франківська. Наступні два матчі будуть вирішальними у цьому сезоні, адже зустрічатимуться фаворити чемпіонату.

 

 

 

 

 

 

 

 

Наразі лідером серед юнацьких команд 92-х рр.. виступає команда з міста Рівне, яка всього-на-всього на одне очко випереджає команду „Надія” з Копичинець, яка після домашньої поразки з лідируючою командою, відчуває тільки смак перемог. Така сама ситуація і з командою 90-х років, хоча ці юнаки і не програли жодної зустрічі, але зіграли три ігри в ніччю.
На початку чемпіонату перед юнаками ставилась задача триматись хоча б в середині турнірної таблиці, набиратися досвіду і поменше програвати. Але завдяки хорошій тренерській роботі, та бійцівським якостям молодих футболістів, які неодноразово проявляли характер у важких зустрічах, наші команди борються за золото, і ніхто тепер їх не вважає вискочками чи хлопчиками для биття. Якщо і надалі хлопці будуть показувати таку результативну гру, то можна сміло сказати, що „Надія” увійде у вищу лігу. Тоді ми будемо зустрічати на нашому стадіоні команди з Києва, Донецька, Львова. Із слів тренера Андрія Краснянського, до нього вже неодноразово підходили селекціонери з пропозиціями на рахунок переходу його підопічних в імениті футбольні школи, але він відмовлявся, зсилаючись на те, що потрібно спочатку закінчити чемпіонат 2006-2007 року, а далі побачимо. Все це ще раз показує високий рівень Копичинецької школи футболу.
Отже запрошуємо всіх на місцевий стадіон, як кажуть, хорошій команді – хороші вболівальники. Ігри відбудуться о 12.00 та 14.00 за київським часом.


Коментарі:

Додати коментар