Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 34 гостей на сайті

Реклама

Дві гри - дві перемоги

Протягом трьох днів 26, 27 та 28 серпня копичинецький стадіон був центром футбольного свята. Шанувальники цього виду спорту мали змогу повболівати за "Марспирт" Марилівка, котра віднедавна проводить всі свої домашні матчі саме в Копичинцях.

Всі ігри проходили під егідою ФСК "Колос". 26 серпня Марилівка грала з командою із Полтавської області. В цьому матчі спиртовикам вдалось перемогти, незважаючи на те що в середині першого тайму через помилку захисника Марилівки гості зрівняли рахунок - 1:1, але вже до кінця тайму хлопці показали хто господар на цьому полі забивши ще один гол. 2:1 - саме з таким рахунком і завершився цей матч. Також ми зняли і змонтували кращі моменти та голи цього матчу. Дивіться далі.

В п'ятницю 27 серпня проходив матч за участі знову ж таки Марилівки та команди із Рівненської області. Цього разу перемога була більш ніж впевнена 4:1 на користь господарів. Нажаль відео з цього матчу у нас немає :(

Ну і останнім матчем в цій серії була гра вже без участі господарів. А грали між собою дві команди, котрі в попередні дні зазнали поразки від "Марспирту". Гра була доволі сухою і без якихось яскравих моментів, лише дуже багато жовтих карток та травм гравців. Завершився матч як і гра - сухо 0:0.

P.S Може хтось знає як точно називаються та міста з яких приїхали команди, а також повну назву змагань по яких грали команди - напишіть в комантарях, я із задоволенням виправлю у статті.

Спонсор допису: У вас проблеми із зором, а окуляри набридли? Дізнайтесь про контактные линзы, і виберіть найкращий варіант для себе


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 Дьома 05.09.2010, 13:17
дякую!
Цитата
 
 
#1 спиртовик 05.09.2010, 12:18
Фінальні змагання першості України спортивного товариства Колос
Цитата
 

Додати коментар