Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 36 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

"Бурсаки" перемогли у міському баскетбольному чемпіонаті

У неділю 10 березня копичинецькі спортсмени-ентузіасти по-своєму відзначали Шевченківські дні. А саме: у запеклій боротьбі минув, можна так сказати, чемпіонат міста з баскетболу :). І, хоча очікувалось більшої кількості учасників, спортивний день пройшов дуже напружено і цікаво. У турнірі брали участь такі команди:«Бугаї» (Келічавий А., Опир А., Фріцкий Р., Білиця Л., Гуцал П.), Копі.ком (Іванків І., Рога С., Цимбалюк О., Пацьорко В., Федишин М., ), та Бурсаки (Клизуб Ю., Білінський П., Ватраль Р., Келічавий Б., Опир А. (мол.).

Перша гра, у якій зустрічались Бурсаки та Копі.ком, була найбільш результативною. Більш досвідчений і зірковий склад «Бурсаків» камінь на камені не залишив з команди суперника і переміг 41-13. Наступна гра не поступалась драматизму NBA. У ній зійшлись Бугаї та Бурсаки які не хотіли віддавати просто так один-одному жодного очка. Кінцевий рахунок 37-28 на користь Бугаїв.

 {gallery}2013/basket2013{/gallery}

 

Остання гра не передбачала сенсацій, адже команда Копі.ком виглядала слабшою за інших. Але велика воля хлопців та бойове налаштування їхнього, так би мовити, менеджера Іванкова В., показали просто неймовірну гру, особливо під час останніх п`яти хвилин. Таким чином, вони вирвали перемогу у вкрай деморалізованих та виснажених Бугаїв з рахунком - 33:25.
У підсумку кожна команда отримала по одній перемозі.

Але турнір не може закінчитись без переможця і, порахувавши різницю закинутих і пропущених м`ячів, третіми стала команда Копі.ком, другими - Бугаї. Бурсаки за перше місце, окрім привітань, отримали смачну ковбасу від ПП Круця Ігоря Івановича ТМ «Копичинецькі ковбаси».

Насамкінець хочеться подякувати Ярмоленку С.В. за якісне суддівство. Надіємось що ще цієї весни ми проведемо повноцінний чемпіонат за участі команд шкіл, та, можливо, ветеранів. Тому готуймося та слідкуймо за оголошеннями на сайті.

Фото: Олекса Іванків, Тарас Демчук

 


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 bigfan 16.03.2013, 18:05
Цитую Anonim:
Досить класна думка провести повноціний чемпіонат з баскетболу. А моджливо, ще влітку провести чемпіонат міста з кожного виду спорту(баскетбол,волейбол,футбол або міні-футбол).

Завжди раді, проблема наразі тільки в пасивності учнів, та інших любителів баскетболу
Цитата
 
 
+2 #1 Anonim 14.03.2013, 12:08
Досить класна думка провести повноціний чемпіонат з баскетболу. А моджливо, ще влітку провести чемпіонат міста з кожного виду спорту(баскетбо л,волейбол,футб ол або міні-футбол).
Цитата
 

Додати коментар