Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 38 гостей на сайті

Реклама

Спорт

Мер про футбол

На недільних слуханнях у міській раді зачепили і тему футболу. Говорили про стан, розвиток та перспективи дорослої команди міста. Визначили, яка приблизна сума потрібна для участі в обласному чемпіонаті. Зі своїм баченням футбольного майбутнього поділився з читачами сайту мер міста, Пеляк Володимир Стефанович.

 

 

„ФК „Надія” - найкращі роки”

На прохання читачів сайта, які закохані у футбол, розпочинаємо, нарешті, публікувати статті на спортивну тематику. У першому матеріалі пропонуємо дізнатися про спортивну діяльність та особисте життя Олександра Кузика. Зараз Саша навчається на другому курсі у м. Чернівці. Займається футболом із дитинства. Марить ним і не збирається покидати улюблену гру.

 

 

Кварцяний приглядається

    В неділю 29 жовтня на місцевому стадіоні відбулись чергові поєдинки 1 ліги серед команд 1992 та 1990 р.н. Господарі зустрічали юнаків із Львівської ДЮСШ №4. Хоча матч і радував гострими моментами зі сторін обох футбольних шкіл, але фактично інтриги не було, команди із ФК «Надія» впевнено перемогли з рахунком 4:0 (1992 р.н.) та 2:0 (1990 р.н.). До речі за матчем спостерігав заслужений тренер України, керманич Луцької "Волині" Кварцяний Віталій Володимирович. Після огляду двох ігор метр українського футболу запропонував капітану П.Сокілу, та ще декільком гравцям ФК "Надія", провести оглядові збори у місті Луцьку. Наразі нічого невідомо щодо результатів переговорів, адже рішення приймають не тільки тренери та керівництво клубу, а й самі гравці.

 

Футбол

Цієї неділі в Копичинцях знову відбудеться свято футболу. Команди 1990 та 1992 р.н прийматимуть сильну команду „Сокіл”, яка представляє Львівську ДЮСШ №4. Нагадую, що це передостанній тур першого кола змагань. Останній матч сезону, який відбудеться 5 листопада, команда „Надія” проведе на виїзді, і поміряється майстерністю з клубом ФК „Ніка” з Івано-Франківська. Наступні два матчі будуть вирішальними у цьому сезоні, адже зустрічатимуться фаворити чемпіонату.

 

 

Наші - найкращі

22 жовтня відбулись чергові матчі 1 ліги серед команд 1990 та 1992 р.н. Команда з Копичинець ФК "Надія" цього туру грала на виїзді з командою міста Ківерці, Волинська обл. Юнаки 1990 р.н. у тяжкому поєдинку зіграли в нічию з рахунком 1:1, обидва голи були забиті наприкінці матчу. Молодша ж команда і надалі зберігає безпрограшну серію із шести поєдинків, обігравши команду з Ківерців з рахунком 3:1. До речі, ця команда, під головуванням молодого тренера Андрія Краснянського, минулого тижня виграла кубок «Колоса», фінальні ігри якого проходили у місті Скалаті. В обласному фіналі, крім команди з Копичинець та місцевої, були також представники міста Кременець. ФК «Надія» здобув впевнені дві перемоги, і таким чином виграв путівку на всеукраїнські змагання, які пройдуть у місті Києві. Побажаєм нашій команді тільки перемог, адже 3 роки тому вони вже ставали чемпіонами України. Так тримати!

 

 

Буде футбол

15 жовтня на міському стадіоні відбудуться футбольні матчі.

Зустрічатимуться команди ФК "Надія" (Копичинці) та "МФК" Ковель.

Початок матчів о 13.00 та 15.00.

 

 

Всі на футбол

Святкування Дня Незалежності не обмине і спортивну галузь :) Тому 24 серпня на міському стадіоні відбудеться товариський футбольний матч між командами "Надія" Копичинці та "Педліцей" Тернопіль. Початок о 12.00 та 14.00. Приходьте, пофутболіємо разом
 
Сторінка 26 з 26