Хто на сайті?

На даний момент 97 гостей на сайті

Аргентина - Ямайка по-копичинецьки:)

Сьогодні, 4 травня, проходив 13 тур першої дитячо-юнацької ліги України по футболу. Наша ФК «Надія» приймала вдома ФК «Галиччина»(Новий Розділ).
Цим матчем ФК «Галичина» відкрила «новий розділ» в своїй історії:). З таким рахунком ще жоден матч в цьому чемпіонаті не завершувався.
Наші гравці з перших хвилин почали показувати супернику хто на полі господар і вже на 20 секунді матчу завдали першого удару в ствір воріт гостей. Але з цим ударом голкіперу вдалось справитись. На жаль для нього це був один з не багатьох ударів, з яким йому вдалось справитись. Вже на 4 хвилині матчу було відкрито рахунок в матчі. Потім на 10, 13, 19, 24, 33, 37, 40 хвилинах ФК «Надія» весь час збільшувала рахунок в матчі. Били всі. Хто як хотів, і хто чим міг. В першому таймі Хет-трики на свої рахунки записали Карпишин Степан і Схаб Роман. Ще два голи на свій рахунок записав Фірман Андрій. Голи були на всі смаки. І дальні, і зблизька після прекрасних комбінацій, і в «падінні головою». Все, як «книжка пише». Перший тайм завершився з рахунком 8:0!. Але це ще було не все…
фрагмент з зустрічі
В другому таймі гра анітрохи не змінилась. Копичани і надалі продовжували атакувати, не даючи супернику навіть вийти з своєї половини поля. І у другому таймі в ворота ФК «Галичина» влетіло ще сім голів, але суддя два з них не зарахував. Забивали ще Дитиняк Володимир – два, Леськів Володимир - два і Лушней Роман – один. Ще два голи Дитиняка Володимира не було зараховано через положення поза грою. Голи також були різні за стилем і технікою виконання. Отож, підсумковий результат матчу ФК «Надія» - ФК «Галичина» - 13:0! «КакАя боль…какАя боль…».
Матч 14 туру ФК «Надія» переносить у зв’язку із змаганнями III Спортивних ігор школярів. Нагадаємо, що на цьому турнірі наша команда приставлятиме честь Тернопільської області. І вже матч 15 туру першої дитячо-юнацької ліги України по футболу проведе у м. Копичинці, 18 травня, проти ФК «Покрова»(Львів).