Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 79 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Якою була цьогорічна велопроща в Зарваницю

28-29 квітня відбулася велопроща до Зарваниці, організована представниками молодіжної громадської організації «Обнова» м.Чортків. Традиційно в таких заходах активно бере участь і копичинецька молодь. Після молитви за щасливу дорогу у соборі апостолів Петра і Павла вирушила колона у сторону чудодійного джерела Богородиці. Групу супроводжувала машина ДАІ, яка на відміну попередніх років взяла за опікунство кругленьку суму.

Так як девізом мандрівки було пропагування здорового способу життя, під час туру не задиміла жодна сигарета, хоча учасників назбиралось десь під п’ятдесят. Натомість молодь співала, молилась, розважалась іграми. Ще на початку прощі методом жеребкування кожен учасник став ангелом-охоронцем іншого. Це зобов’язувало молитися за свого підопічного, допомагати у дорозі, та наприкінці дня таємно передати подарунок.

{gallery}2012/velo_proshcha{/gallery}

Можливо саме завдяки цьому всі добрались до Зарваниці цілими і майже неушкодженими :). Взагалі у мене залишились дуже теплі спогади про даний захід, і найбільша заслуга у цьому організаторів туру, які створили теплу, невимушену дружню атмосферу, і за це їм велике дякую.


Коментарі:

Додати коментар