Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 37 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Веселі канікули з Богом на парафії Воздвиження Чесного Хреста у Копичинцях

З 11 по 15 серпня при церкві Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього відбулися довгоочікувані канікули з Богом «Бог кличе нас». Для їх проведення о.Руслан Корнят запросив братів-семінаристів Петра і Романа із Тернопільської духовної семінарії.

Програма християнського табору була настільки яскрава і цікава, що не дозволяла нудьгувати ані хвилини. Кожен день розпочинали з Літургії. На проповідях слухали про покликання Авраама, Мойсея, Марії, Апостолів та особисте покликання. Далі дітям пропонували різноманітні ігри, змагання, конкурси. Вивчали нові пісні та банси. Учасники табору мали змогу навчитися виготовляти паперові квіти, з яких згодом склали великий тризуб. Також зі стрічок робили браслети і розфарбовували голубів Миру, писали дуже глибокі і патріотичні листи для військових, що відправились на Схід.

{gallery}2014/tabir{/gallery}
Спілкуючись з дітьми дізналася, що найулюбленіша гра – «Моргалки», найулюбленіший банс – «Королівський», мультфільм – «Покликання Марії», пісня – «Будьмо разом».

Так працювати з дітьми як брат Петро і брат Роман – це талант. Скільки щастя, радості і любові вони подарували кожній дитині!? Ніхто не хотів розлучатися з ними, усі щиро їм дякували. Діти пообіцяли, що і надалі будуть зустрічатися у храмі і по християнськи проводити свій відпочинок. Учасники табору щиро вдячні усім спонсорам і добродіям за підтримку.

 


Коментарі:

Додати коментар