Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 30 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

В Копичинцях відсвяткували 60-ліття священства о.Івана

У суботу 05 липня 2014 року в нашому костелі Успіння Пресвятої Діви Марії відбулася Урочистість Діамантового Ювілею 60-ліття священства о. Яна Кшисько (для нас о.Іван). 

О 12.00 год. Почалася Свята Меса, відправляв ювіляр. Були запрошені монахи і монахині, священики з нашого міста, з деканату і Львівської Архідієцезії, влада і мешканці м. Копичинець і гості з інших парафій. Також приїхав привітати Його Преосвященство Мечислав Мокшицький (Архієпископ-митрополит Львівський Римсько-Католицької Церкви. Голова Конференції Католицького Єпископату України латинського обряду) і проголосив проповідь до вірних.

Після Святої Меси парафіяни, духовенство, влада міста, гості з парафій, де працював о. Іван, і всі бажаючі складали щирі привітання ювіляру. В кінці о. Ян Кшисько кожному присутньому, хто був на Урочистій Службі Божій уділив благословення.

По Святій Месі священики, монахи, монахині і запрошені гості мали святковий обід на плебанії.

{gallery}2014/kostel_0507{/gallery}

о. Ян Кшисько - народився 21 жовтня 1925 р у Руді Сілецькій (тепер неіснуюче селище біля Кам’янки Бузької). Атестат зрілості отримав у середній школі в Тучині. Розпочинав своє навчання у духовній семінарії у Кальварії Зебжидовській в 1949. Є випускником Ягелонського Університету в Кракові та Ченстоховської Духовної Семінарії . Священицькі свячення отримав 27 червня 1954 року в Ченстохові. І хоча висвячений для Львівської Архідієцезії, до 1991 р. працював на території Ченстоховської Дієцезії.

Походячи з колишніх східних рубежів Польщі а теперішніх українських земель, бажав працювати поміж своїх, і коли з’явилася така можливість, у 1991 р. архієпископ Мар’ян Яворський призначив його почергово настоятелем трьох парафій (Микулинці, Теребовля, Копичинці). Від червня 2005 року залишився працювати як резидент в парафії Копичинці, Тернопільскої обл.


Коментарі:

Додати коментар