Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 60 гостей на сайті

Реклама

Удавана побожність або вигода для себе передусім

Масовому християнству помилково здається, що їх об’єднує любов до Бога. Насправді ж Церква має на меті виховати любов між людьми. На жаль, лише одиницям небесні сили відкрили очі…

Мабуть, вчора Господь не те, щоб привідкрити очі своїм щоденним псевдо-прихожанам, просто змирившись, покірно закрив свої ж повіки… Бо як прокоментувати той факт, коли інтелігенція славного в минулому міста Копичинці далеко не з людських, а суто з політичних вигідностей забажала «скинути» отця Церкви Святого Миколая Чудотворця – Ігоря Середу.

Ходять чутки, які, знаємо ж, в тісних Копичинцях рівноцінні правді, що групка осіб зібралась підвечір до отця Ігоря Середи. На розмову, подейкують, прийшли «звйозди» міста: ба булі-фанатки-типу християнки, вчителі, такі як пані Лозовська (ніби ж нормальна тітка, нє?), управлінці, такі як пані Лаврінок, решту, решту і, в лісі точно шось би здохло, як би він не прийшов – Богдан Савка! «Людина-легенда», це я про останнього, крізь свою немічність і немалий вік, продовжує рухатися у своїй струї, опираючись на дубову палицю. Та це вже інша розмова, а темою зустрічі з отцем Ігорем було особисте невдоволення вищезгаданих осіб. Вірю, що Ігор Середа був просто шокованим такими вискочками…

Адже, нагадаємо, в Копичинцях Ігор Середа лише рік служить Богу і, що варто окремим словом відзначити, ЛЮДЯМ. Маючи вдачу доброї людини, він за досить короткий часу діями і чистим серцем здобув прихильність простих вірян. Особливо раді цьому священику діти, з якими отець поводиться як рідний батько. Аби не голослівити і не давати приводу читачам думати, що автор ідеалізує особу цього греко-католицького священика, раджу просто-напросто сходити до церкви і щонайменше розпитати в розумних (не популярних!) людей. Щоправда, мало хто захоче відповідати. Я пробував. Усі, «справжні християни», бояться визнати недобросовісність дій Боді Савки і компанії, мотивуючи тим, що, мовляв то не наша справа і нам, чесно кажучи, все одно хто буде священиком. А те, що над людиною просто глумляться, це нормально??? Наші люди – тупа однорідна покірна маса? Чи не так виходить?! Що їм скажеш, то і зроблять! Ходять в церкву, завчили, що треба любити Бога, а от про те, що людей любити - їх не навчили…

ПС. Це не чутки, це чиста правда. Та не судіть гостро автора, бо слово в автора ще гостріше. І зовсім не боїться впливових людей. Вірю, сайт посприяє навести лад і повернути любов між людьми. Дякую.

Спонсор допису: Виникли проблеми з підприємством, настало банкротство?! ликвидация юридического лица - швидко, доступно, без зайвих проблем


Коментарі:

Коментарі  

 
#48 педро 25.03.2009, 22:48
Слава Ісусу Христу! Люди, Спам"ятайтесь!! ! не заздріть священнику, а працюйте,працюй те!! І Бог вам допоможе отримати такуж машину і все, що забажаєте!!!!
Цитата
 
 
#47 pashko 12.02.2009, 13:18
Цитата:
ПС. Це не чутки, це чиста правда. Та не судіть гостро автора, бо слово в автора ще гостріше. І зовсім не боїться впливових людей. Вірю, сайт посприяє навести лад і повернути любов між людьми. Дякую.
Пане Михайле, від вас багато світ цей не просить. Любіть людей, і все :)
Цитата
 
 
#46 bigfan 12.02.2009, 11:33
Цитую terry_usa:
Розмішив мене МИХАЙЛО!..
Ще б пак. Чоловік ж з досвідом, певно роки вже у Сміхопанорамі, тобто при владі. :-)
Цитата
 
 
+1 #45 terry_usa 12.02.2009, 04:57
Розмішив мене МИХАЙЛО!..
Цитата
 
 
#44 Zori__ 11.02.2009, 10:06
Михайле, коли ви дійсно бажаєте добра нашому народові - то треба добре подумати перед тим, коли писати такі речі по інтернеті.
А що стосується Bigfan та таких молодих - вони майбутнє України. Не треба підрізати їм крила.
Kopychyntsi.com - це наша стежка до громади, до нашого дому. Адміністратори цего сайту затратили багато праці та часу, щоб ми мали сьогодні нагоду спілкуватися.
Цитата
 
 
#43 Дьома 11.02.2009, 01:40
пане Михайло попрошу утриматись від з'ясування відносин в коментарях до даної статті. Вона зовсім про інше...
Цитата
 
 
#42 Михайло 11.02.2009, 01:27
Zori__ ти вважаєш, що ти живеш в цивілізованому світі? Я зовсім с тобою не згідний! Ти живеш(працюєш) в країні , яка готова вбивати своїх людей заради геополітичних інтересів- і тобі подобається мабуть, згадай 2001(дві вежі, чому ні один жид в цей день не вийшов на роботу).Zori__ не спи, вставай дочко бо вже час.... Мені тебе шкода- тому що ти живеш в жидівському світі. Ти можливо не свідомо, працюєш на ворогів українського народу! Споживає модифіковано(ко шерну) їжу і знищуєш свій імунітет.
Цитата
 
 
#41 Михайло 11.02.2009, 00:57
Zori__ , а що ти взагалі знаєш про будівництво держави? І з чого ти взяла, що такі козаки, як bigfan вміють будувати державу, знають як будувати?
Цитата
 
 
#40 Zori__ 10.02.2009, 23:18
Bigfan,Ви досить розумно написали. Тепер я відчула на власному приклададі,які тяжкі наші люди. А Вам з ними залишається *вудувати* прогресину державу.
Цитата
 
 
+1 #39 bigfan 10.02.2009, 10:36
Цитую Михайло:
Zori__ ти глибоко помиляєшся, якщо тупо віриш, в те, що сайт має такий "величезний" вплив на громаду міста! Є набагато більше інших систем впливу. Системи - про які ти ніколи не будеш знати і ніхто ніколи про них не розповість! Більшість "активних"користувачів сайту "зомбовані" і відірвані від реалій життя. Але це їх шлях і вони повинні його пройти, можливо лише тоді вони реально будуть дивитись на своє життя, на життя громади міста, на розвиток держави.
:lol: Огризка. Думаю це одна із систем впливу на громаду, про яку ти Zori не знала до цього часу. А це все через те, що ти зомбована статтями про гори сміття, які появилися після танення снігу на вулицях, про бездіяльність влади, про корисливість депутатів всіх рівнів, хабарництво у всіх гілках влади та навіть у церкві. Неповага до культури, до молодшого покоління. Насправді всього цього нема, це лише навіювання. В дійсності все чудово, життя прекрасне.
Цитата
 

Додати коментар