Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 65 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

У церкві Воздвиження Чесного Хреста відбулись великопісні реколекції

Всі ми наближаємося до завершення Великого посту, під час якого кожна людина намагається хоча б трошки змінити своє життя та відношення до ближніх, змінити свої звички і приборкати пристрасті. Одним словом – укріпитися в доброму. А для цього потрібна щира і постійна молитва, прохання до Всевишнього про ласку витривання гідного проведеня посту. У цьому парафіянам церкви Воздвиження Чесного Хреста допомагає настоятель храму – отець-доктор Руслан Корнят. Цього року на запрошення нашого священика великопісні реколекції з 18 по 20 квітня проводив о.Мирослав Думич, доктор літургійного богослов’я.

Головною темою повчальних проповідей отця-реколектанта було життя Церкви, її роль у суспільстві та наше місце у ній. Цікаві розповіді о.Мирослава торкалися кожного серця, скріплювали, відкривали духовні очі, допомагали добре підготуватись до Сповіді. У храмі перебували мощі священномученика Омельяна Ковча, який зазнав мученицької смерті у концтаборі «Майданек» (Люблін). Кожен протягом цих днів міг отримати благословення і попросити заступництва у цього новомученика.

{gallery}2013/kutets_pist{/gallery}

Найочікуванішим і кульмінаційним став третій день реколекцій, коли на парафії вперше в історії служився чин Великого Соборування, на яке зійшлося чимало людей із навколишніх парафій. У Соборуванні брали участь 7 священиків, котрі по черзі читали молитви. Перед святою Літургією усі присутні мали змогу висповідатись і з чистим серцем приступити до Бога, надіючись і вірячи у Божу поміч, а опісля, з молитвою на устах приступити до помазання святим єлеєм.

Однак, слід пам’ятати, що людину зцілює не саме помазання, а як говорить апостол Яків «молитва віри». У цей Рік віри проголошений Католицькою Церквою, а особливо у час Посту, християнам варто ще раз посилено зважити і поглянути на свою віру, а ще краще – перевірити її правдивість. Невипадково Христос-Спаситель часто взивав до людей: «Віра твоя спасла тебе!»

Ольга Гатало,
парафіянка храму Воздвиження ЧХГ
м.Копичинці


Коментарі:

Додати коментар