Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 44 гостей на сайті

Реклама

Спільноті "Матері в молитві" у Копичинцях - вже три роки

 В одній легенді розповідається, як Ісуса Христа запитали, що є найбільшим Божим шедевром або творивом. Він, звівши очі вгору, відповів: «Це серце! Це, перш за все, серце матері, переповнене любов’ю до всіх». А як піклується про нас серце Пресвятої Богородиці Небесна Мати завжди є поруч, допомагає у всіх бідах і потребах. Відблиском Діви Марії для людини є земна мати, перша вчителька і дорадниця, яка вчить любити ближніх. Любов матері, її опіка і жертва ніколи не маліють, а навпаки скріпляються.

Як багато у серці матері від серця Богородиці! Які вони схожі між собою! Обидві готові на все задля своїх дітей. Божа Мати завжди була біля Ісуса на землі і сьогодні є біля Нього на небесах. Наслідуючи Пресвяту Богородицю, земні матері єднаються у спільноти, щоб своїми молитвами рятувати дітей та опікуватись ними.
Уже три роки при церкві св. Миколая у Копичинцях функціонує спільнота «Матері в молитві» (наставниця п. Надія Балацька). За цей час жінки взяли участь у багатьох паломницьких поїздках, допомогли створити спільноту в сусідній парафії с. Котівка, започаткували свої свята, молилися за всіх нужденних і справді відчули заступництво Господа та Богородиці. Неодноразово матері були учасницями з’їздів спільноти у Чорткові та Зарваниці.

 

У травневі дні, коли Церква по-особливому вшановує Пресвяту Марію, найменші парафіяни підготували для своїх матусь і бабусь надзвичайно гарне і трепетне свято під керівництвом вчителів – членів спільноти: п. Галини Боднарчук та п. Нелі Думки. Вони декламували вірші, співали пісні, дарували квіти, просили у Господа щедрих ласк для своїх рідних. Матері спільноти щиро подякували діткам, пригостили їх солодощами, а о. Ігор Середа подарував їм на пам’ять іконки із зображенням Діви Марії та маленького Ісуса.

Отож можемо із впевненістю сказати, що наша материнська любов таки змінює світ, і допомагає нам у цьому Богородиця, випрошуючи ласки у Свого Сина для нас, наших родин, а головне – для наших дітей і внуків.
Оксана Ухач, Оксана Велиток

Джерело: Бучацька Єпархія УГКЦ

Спонсор допису: Хоча зараз літо, але як говорить приказка потрібно готуватись до зими. Купляйте Валенкі і будьте певні, що зимою ви не замерзнете


Коментарі:

Коментарі  

 
#1 marachorna 12.06.2012, 12:09
:-) які молодці)
натхнення вам і велике спасибі!
Цитата
 

Додати коментар