Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 114 гостей на сайті

Реклама

Різдво православного храму

Вчора освятили храм Різдва Пресвятої Трійці, що знаходиться у центрі міста. Православні парафіяни, яких зібралось близько 300 осіб, взяли участь у торжественій літургії. Наставник храму, о. Любомир освятив священною водою кожну ікону та помазав на щастя миром стіни святині. На святі побувала інтелігенція міста, зокрема його мер, Пеляк Володимир, а також фундатор ново зведеного храму, народна цілителька та ворожбитка Щетина Марія. Остання ж удостоїлась прийняти перше за історію храму святе Причастя з рук отця Любомира. Розділити радість з парафіянами до Копичинців завітав священик з іншого міста. У храмі можна придбати свічки, записатися на вчення Боже. Від сьогодні у храмі щоденно проводитимуться божественні літургії. За перебігом свята слідкував спеціальний кореспондент Rulya. Детальніше у фоторепортажі.

 

 

Спонсор допису: Любите проводити час за комп'ютером? Тоді у вас є змога смотреть онлайн бесплатно фильмы 2012 і насолоджуватись якістю


Коментарі:

Коментарі  

 
#1 Тарас 23.01.2007, 01:50
Ви знаєте о.Любомир дійсно є тим духовним провідником,до чиїх слів прислуховуються люди!Дякуючи його розуму,виважено сті,толерантост і,щирості - було врегульовано конфлікт на початку 90-х.В дощі та морози о.Любомир разом з парафіянами молився біля каплички і БОГ почув ці молитви!!!Сього дні правослвна громада має свій храм.В місті спокій!Приємно бачити коли о.Любомир зустрічається чи з о.Ігорем,чи з о.Василем і вітаються,щось обговорюють!
Цитата
 

Додати коментар