Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 56 гостей на сайті

Реклама

Паломництво заради зцілення алкоголезалежних

 У суботу, 6 серпня року відбулось паломництво «До святих місць Тернопілля» в наміренні зцілення алкоголезалежних людей та за членів їх родин. Організаторами прощі виступили підкомісія УГКЦ «За тверезість життя» та паломницько-туристичний центром «Емаус». В часі подорожі група паломників відвідала с. Ладичин Теребовлянського району, де в місцевому храмі перебуває Золота книга тверезості започаткована 1875 року, а також фігура Матері Божої, встановлена того ж року на згадку про створення Братства Тверезості.

Після молитви паломники продовжили подорож до м. Копичинці, де відвідали храм Воздвиження Чесного Хреста, побудований 1630 року. На території храму встановлено хрест тверезості з нагоди заснування Братства тверезості.

 

Пам’ятною подією для паломників стала зустріч з членами Братства тверезості, яке сьогодні діє у місті Копичинці. Молоді люди шкільного та студентського віку, місцеві священнослужителі різних конфесій, які є членами або ж друзями братства, дали свої свідчення про особистий досвід життя чеснотою тверезості. Далі паломники продовжили подорож до м. Теребовля і після того прибули до храму у с. Підгора-Зеленче, особливе місце, де колись перебувала чудотворна ікона Матері Божої, знана під іменем Теребовлянська. Сьогодні оригінал цієї ікони перебуває у храмі Святого Юра у м. Львові, однак у місцевому храмі є копія цієї ікони.

Паломники взяли участь у Святій Літургії в намірі зцілення залежних, склали присягу у Золоту книгу тверезості та приклалися до ікони Матері Божої.

Джерело: Credo 


Коментарі:

Коментарі  

 
#3 M@rk 10.08.2011, 09:26
Цитую Ми:
Кутецька церква ожила і процвітає завдяки о. Руслану, а також мудрим парафіянам.

Шо так то так!!! Дійсно якби не о.Руслан то церква і далі занепадала б!!!
Цитата
 
 
#2 Ми 10.08.2011, 09:05
Кутецька церква ожила і процвітає завдяки о. Руслану, а також мудрим парафіянам.
Цитата
 
 
#1 козак Мамай 09.08.2011, 22:14
огоо !!! Братство прогресує!!!
Цитата
 

Додати коментар