Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 48 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Паломництво до Крехівського монастиря

 Вже стало традицією для парафіян храму Воздвиження Чесного Хреста разом з о. Русланом Корнятом відвідувати різні відпустові місця, якими так багата українська земля. 24 жовтня парафіяни відвідали крехівський монастир святого Миколая отців Василіян. Поїздка розпочалася з молитви за щасливу дорогу. Приїхавши в монастир, о. д-р Руслан Корнят відправив Святу Літургію у храмі Преображення Господнього, а всі бажаючі змогли приступити до Сповіді. В храмі є дві чудотворні ікони — св. Миколая та Матері Божої Верхратської, перед якими кожен мав змогу помолитися. Після цього оглянули територію монастиря. Монастирське подвір'я оточене чотирьохбічним товстим муром з вежами. Також на подвір'ї монастиря стоїть нова дерев'яна церква Покрови Пресвятої Богородиці та дзвіниця, яка була відбудована за зразком давнього крехівського храму.

За 1.5 кілометра від теперішнього монастиря знаходиться древній печерний монастир. Саме тут, згідно з легендою, у 1612 році ченці Йоіл та Сильвестр заснували перший печерний храм. Ми йшли до нього через густий ліс, долаючи круті схили та підйоми, проходячи повз глибокі урвища. Але ця подорож варта і часу, і зусиль. Неподалік від печерного монастиря ми мали змогу напитись із цілющого джерела чистої води та помолитися перед капличкою Пресвятої Богородиці, яка знаходиться над цим джерелом.

{gallery}2012/krehiv{/gallery}

Дорогою додому ми зупинилися в м. Жовква. Недалеко від центральної площі міста ми відвідали церкву Різдва Христового, у якій знаходяться мощі святого мученика Партенія. А також мали змогу помилуватися стінописами, якими розмальована вся церква.

Перебуваючи на святій крехівській землі, ми на деякий час залишили за брамами монастиря буденні турботи та думки. В кожному куточку святині, в урочій тиші лісів, в мелодії джерельного струмка по-особливому відчували Божу присутність. І звернулися молитвою до Всемогутнього Господа і Пресвятої Богородиці, щоб невідступно провадили нас стежкою духовних пошуків та розважань.

Анна Яргуніна, парафіянка церкви Воздвиження Чесного Хреста


Коментарі:

Додати коментар