Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 35 гостей на сайті

Реклама

Не забуваймо дякувати

На нашому сайті вже викладалася інформація щодо дитячого літнього табору «Канікули з Богом», який діяв при церкві Св.о.Миколая на Горі. Не хочеться повторюватися, але цією статтею висловлюю саме подяку за його створення.
Окрема подяка батькам, які активно долучилися допомогати. Адже щоденно працювала кухня, тож діти постійно були нагодовані смачним обідом.

Але найбільша заслуга у створенні та організації цих канікул, звичайно, належить нашому пароху о.Ігорю Середі. Це людина, яка ніколи не шкодує ані власних сил, ані часу, особливо, дітям. Взяти під свою відповідальність 140 різних за віком дітлахів зовсім нелегко. Це була наполеглива і важка праця. Від імені дітей, молоді, батьків – парафіян церкви Св.о.Миколая, висловлюємо Вам, отче Ігорю, гарячу і щиру подяку за активну життєву позицію та вагомий внесок у духовному вихованні молодого покоління незалежної України. Високо цінуємо Ваш духовний професіоналізм та творчий ентузіазм на ниві священства.

Цінуємо всі Ваші зусилля, вкладені у кожен елемент програми, починаючи від біблійних наук і завершуючи усілякими забавами. Низький уклін за вашу повсякденну працю та жертовність. Нехай Господь завжди допомагає Вам втілювати в життя всі ваші задуми і починання. Міцного Вам здоров’я, радості і миру у серці, щедрих Божих благословень на многії і благії літа!


Коментарі:

Коментарі  

 
#3 Masja 11.07.2013, 19:04
Цитую СВ1Й:
Невже відбулось,щось неймовірне?шановні це звичайнісінька повсякденна праця духовного наставника, хоч раз в рік дітей навчать а то,навчились саме легше піти на цвинтар чи по хатах кропилом махати,святять все шо попало,гроші гроші гроші а діти???а діти раз на рік зберем для галочки,але і то,добре,хоча так немає бути

А ви вічно невдоволені нічим, ви самі попробуйте хоть щось зробити наприклад для дітей, побачите, яка то важка праця...
Цитата
 
 
#2 СВ1Й 11.07.2013, 10:04
Невже відбулось,щось неймовірне?шано вні це звичайнісінька повсякденна праця духовного наставника, хоч раз в рік дітей навчать а то,навчились саме легше піти на цвинтар чи по хатах кропилом махати,святять все шо попало,гроші гроші гроші а діти???а діти раз на рік зберем для галочки,але і то,добре,хоча так немає бути
Цитата
 
 
#1 Masja 10.07.2013, 00:02
Отець Ігор вміє зацікавити всіх, починаючи від малесеньких діточок, до людей старшого віку. І для церкви і для парафіян він робить великий вклад. Дякуємо Вам!!!
Цитата
 

Додати коментар