Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 26 гостей на сайті

Реклама

"Матері в молитві" на Кутці

У неділю, 14 листопада, в церкві Воздвиження Чесного Хреста відбулась зустріч з координатором спільноти «Матері в молитві», що діє в Бучацькій єпархії УГКЦ, п. Оксаною Пакольчак та її помічницею п. Богданою. Жінки-матері розповіли про діяльність спільноти в Чорткові, про поширення руху Матерів по всьому світу. Рух започаткувався в Англії у 1995 році, коли дві бабусі Вероніка та Сандра вирішили в особливий спосіб молитися за своїх дітей та онуків, і сьогодні він існує у 80-ти країнах. У 2000-му році при архикатедральному соборі святого Юра з благословення Блаженнішого патріарха Любомира виникла перша спільнота і в Україні. Тепер такі групи існують у всіх єпархіях і набувають все більшого поширення та популярності в окремих парафіях.

Спільнота «Матерів в молитві» вже діє в церкві св. о. Миколая, а тепер, з ласки Божої утворилася і при церкві Воздвиження Чесного Хреста.

 

Надзвичайно глибокий зміст має девіз руху Матерів: «Єднаючись у молитві, ми врятуємо наших дітей». Хіба може викликати у когось сумнів той факт, що найбільш дієвою допомогою для дітей у їхньому життєвому шляху є материнська молитва і вимолена Божа ласка та опіка для них? Постійно переконуємося, що не зможемо захистити своїх дітей від жорстокого, брутального, непередбачуваного світу самотужки. Хто, крім Господа, допоможе нам? Люблячий Творець дає наймогутніший захист для наших дітей – спільну молитву. Користаймо з його безкінечної щедрості, бо направду «Любов матерів змінює світ»,- як сказано на емблемі руху.
Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися до молитовних груп «Матерів в молитві».

Ярослава Ксеняк, парафіянка храму Воздвиження Чесного Хреста м. Копичинці


Коментарі:

Коментарі  

 
#2 Zori__ 25.11.2010, 00:40
Дуже гарна традиція, коли мами моляться за своїх дітей. Материнська любов несе у собі велику силу. Віру, що Бог вислуховує всі ті молитви.
Цитата
 
 
+1 #1 shynrech 21.11.2010, 16:54
За невеликий проміжок часу стільки позитивних змін в церкві. Приємно.
Цитата
 

Додати коментар