Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 72 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Канікули з Богом в Копичинцях

Протягом кількох днів (25-27 серпня) на парафії Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього (Кутець) проходили «Веселі канікули з Богом», які провадили сестри Згромадження Пресвятої Родини із Чорткова. Під час цих зустрічей діти краще пізнали один одного, навчилися різних релігійних пісень, повторили основні правди віри і підготувались до прийняття Святої Тайни Сповіді. Проводячи свій вільний час у храмі, маленькі парафіяни вчилися поваги і дружби. 

Метою табору було прищепити більшу любов до церкви і молитви та показати, що канікули можуть бути веселі і цікаві також з Богом. Адже час проведений з Господом ніколи не стане нудним і марно втраченим. Кожного дня хлопці і дівчата слухали цікаві розповіді, активно відповідали на питання, грали ігри. Старші учні мали змогу не лише почути щось цікаве, але і самим на власному прикладі показати, як вони поступили б у тому випадку, якби зустріли Христа. Під мудрим керівництвом сестри Марії та пані Тетяни із катехитичної комісії Бучацької єпархії юні таланти писали свої перші ікони, відображали біблійні притчі у міні-сценках, розмальовували картинки із знайомими персонажами. Але найбільша несподіванка чекала на хлопчаків і дівчаток останнього дня, коли всі із великим захопленням шукали «скарб», відповідаючи на питання, які були сховані в різних місцях. Усього в християнському таборі взяло участь близько 45 дошкільнят і школярів різного віку. Вкінці усі присутні відбули прощу до духовного центру єпархії – в село Улашківці, де мали змогу помолитись перед чудотворною іконою Божої Матері. В переддень навчального року діти вислухали Службу Божу та отримали Святе Причастя.

З молитвою о. Руслан Корнят

{gallery}2010/kanikuly_z_bogom{/gallery}


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #7 Баба Лазаручка 06.09.2010, 18:32
"Та нащо? У вас в копиченнцях всі атеїсти, всі кажуть що до церкви ходити не потрібно і т.д."
Ви точно не з Копичинців :o , то не вигадуйте :-? .
Цитата
 
 
-1 #6 bigfan 06.09.2010, 08:57
Молодці, новий священник, нові гарні починання. От тільки цікаво за що отримує фофани той пацан на знимці ))
Цитата
 
 
-2 #5 Сіра Потвора 05.09.2010, 12:38
Цитую jhon:
Та нащо? У вас в копиченнцях всі атеїсти, всі кажуть що до церкви ходити не потрібно і т.д. Нащо Вам будувати нову церкву! Ви краще збодуйте розважально-бордельний центр!


які ми серйозні. стереотипи рулять нє? якшо дехто говорить што ше одна церква то забагато, значить атеїст..цікаво. .. :lol:
Цитата
 
 
+2 #4 Дьома 05.09.2010, 09:24
ми відкриті для будь-якої інформації з різних парафій!
Цитата
 
 
+5 #3 Ivan Kuteckyj 05.09.2010, 08:33
Дуже приємно , що таке почининання є на кутці . Це потрібно нашим дітям . Дякую о. Руслану , дай Боже йому здоров"я і натхнення до таких справ !!!

Цитую jhon:
Та нащо? У вас в копиченнцях всі атеїсти, всі кажуть що до церкви ходити не потрібно і т.д. Нащо Вам будувати нову церкву! Ви краще збодуйте розважально-бордельний центр!

Церкви треба будувати не тільки з цегли , а й у душах людей . Для цих дітей це фундамент і якщо його закласти зараз , то в майбутньому ви будуйте хоч 10 борделів , вони туди не підуть. І навпаки , якщо дітьми не займатися правильно , то будуй хоч 10 церков , але вони не будуть до них ходити
Цитата
 
 
-7 #2 jhon 05.09.2010, 08:13
Та нащо? У вас в копиченнцях всі атеїсти, всі кажуть що до церкви ходити не потрібно і т.д. Нащо Вам будувати нову церкву! Ви краще збодуйте розважально-бор дельний центр!
Цитата
 
 
+4 #1 Tar.ko 05.09.2010, 00:40
Мої 2 брати і сестричка відвідували цей захід і були в захваті...і три дні було явно замало, адже дітям настільки сподобалось, що вони ходили б ще)))))
Частіше б таке проводилось_
Цитата
 

Додати коментар