Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 38 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Канікули з Богом у Копичинцях

Протягом останніх трьох років в церкві Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього проводиться християнський табір для дітей. Цього року канікули з Богом проходили з 6 по 10 серпня і були присвячені темі “Святі Тайни в нашому Житті”. Всього у таборуванні взяло участь понад 70 дітей. Впродовж п’яти днів учасники мали нагоду посповідатись, навчитись поваги і терпеливості, ближче познайомитись із Святими Тайнами у вигляді веселих ігор, конкурсів та завдань.

Діти були поділені на команди згідно віку, кожна з яких придумала собі цікаву назву і девіз. Всі навчались співати тематичні пісні під гітару, забувши про щоденні турботи, виготовляли різні аплікації та плакати, малювали. Отець Руслан проводив катехизацію у доступній дітям формі. Йому допомагали катехит Наталя Вікторівна та аніматори Наталя Шахтай, Юля Кос, Люба Новоставська, Христина Гадиняк, Богдан Думка та Андрій Поточняк. Саме вони ненав’язливо, однак переконливо намагалися посіяти у юних серцях зернятка любові до ближнього та Бога. Щодня діти брали участь у Божественній літургії, яка відправлялася перед іконами, що є справжніми святинями храму; приймали Пресвяте Тіло та Кров Господню, розважали над Словом Божим та Святими Таїнствами, що зробило відпочинок справді повноцінним.

{gallery}2012/tabir{/gallery}

Час, проведений у таборі, став не лише часом відпочинку, розваг, а й періодом духовного росту, самовдосконалення, саморозвитку. У передостанній день табору, увечері, учасники організували цікаві ігри на спритність, біблійну вікторину та ватру, біля якої було дуже цікаво і весело. На честь 7 Святих Тайн діти запустили у небо підписані 7 великих куль різних кольорів. На свято парафії зійшлися і дорослі і діти різних парафій нашого міста. Усі відчули себе однією великою християнською родиною.
В кінці табору відбувся концерт, який підготували діти з допомогою аніматорів. Завершальною частиною вечора став перегляд захоплюючого фільму. Кожен учасник табору отримав цікаву пам’ятку та фото на згадку.
Щиросердечно дякуємо нашим спонсорам: Ірині Іванків, Богдану Новоставському, Ларисі Шастків, Світлані Схаб, Ярославу Лужному та Володимиру Повражеку, а також о. д-ру Руслану Корняту та катехиту Наталії Васюті за організацію та проведення табору.


Коментарі:

Додати коментар