Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 27 гостей на сайті

Реклама

Другий акафіст Братства Тверезості

Минулої неділі 3 жовтня у храмі св.Трійці було проведено акафіст Братства Тверезості. Нагадаю, що це вже друга така відправа. Перший раз все відбулось в церкві св.Миколая (на Горі). До вашої уваги пропонуємо відеозапис з акафісту. Також попередньо анонсуємо, що 7 листопада подібна відправа відбудеться і в церкві Воздвиження Чесного Хреста (на Кутці). 

 


Коментарі:

Коментарі  

 
+1 #10 Zori__ 10.10.2010, 16:53
Сіра Потвора, проповідники всіх релігійних осередків намагаються збільшити число своїх прихожан. Ну, і серед наших священнослужите лів трапляються і такі, що не мають справжнього покликання до Бога.
Знання в психології необхідні священнику, наприклад, щоб допомогти людині дістати душевний спокій серед важких життєвих обставин. Або як можлива сповідь, коли парох не може зрозуміти того, хто до нього прийшов? Говорити " ідіть і більше не согрішайте" ще не є достатньо. Людина не може автоматично перестати грішити. Нашій поведінці є характерним повторюватися; ми не можемо змінити, чого не освідомлюємо. Нічого не відбувається спонтанно; через наші вчинки ми потрапляємо у відповідні ситуації і притягуємо відповідних людей до себе. От тут і є завдання священника допомогти людині зрозуміти себе і змінити життя у кращу сторону.
Цитата
 
 
-1 #9 Сіра Потвора 10.10.2010, 10:54
Цитую Zori__:
Marta, коли я писала " у нас" - я мала наувазі в українському суспільстві, бо я сама з України.
А що стосується священників, то є різні випадки. Скільки мені відомо, українські отці проходять обовязкове вивчення психології. Багато із них набувають знання в Польщі та в Римі, де ця наука стоїть на високому рівні. Наприклад, я інколи спілкуюся з львівським єпископом, і хочу вас запевнити, що в Україні я не зустріла кращого психолога. А також рахую, що отець Ігор Середа навіть дуже розумний священник.проходять курс психології, аби паству тримати в лоні тої церкви якої потрібно та залучати нових членів.
але то інша історія. ))
Цитата
 
 
+1 #8 Zori__ 09.10.2010, 22:44
Marta, коли я писала " у нас" - я мала наувазі в українському суспільстві, бо я сама з України.
А що стосується священників, то є різні випадки. Скільки мені відомо, українські отці проходять обовязкове вивчення психології. Багато із них набувають знання в Польщі та в Римі, де ця наука стоїть на високому рівні. Наприклад, я інколи спілкуюся з львівським єпископом, і хочу вас запевнити, що в Україні я не зустріла кращого психолога. А також рахую, що отець Ігор Середа навіть дуже розумний священник.
Цитата
 
 
-3 #7 marta 09.10.2010, 16:10
Zori__, у "вас" це де? ви ж у "нас" не живете) в діяспорі - сперечатися не буду, а в Україні священослужител і все більше нагадують чиновників
Цитата
 
 
-1 #6 Сіра Потвора 09.10.2010, 12:18
точно, як я зразу не додумався... :lol:
Цитата
 
 
-2 #5 Zori__ 09.10.2010, 05:54
Цитую Тризуб:
Статут Братства опублікуємо вже після 31 жовтня (виборів) :)

Дякую :)

Цитую Сіра Потвора:
ооо, поки що по алкоголізму б"ють релігією..цікавий метод. :-*

Цитую Сіра Потвора:
ооо, поки що по алкоголізму б"ють релігією..цікавий метод. :-*

А хіба в нашому суспільстві є та висококваліфіко вана анонімна служба психологів чи наркологів, що могла б успішно допомогти хворим на цю недугу? Є лише безконтрольний продаж низькоякісного і навіть шкідливого алкоголю (що і спричиняє алкоголізм). І саме страшне, що наші люди байдуже продають його навіть дітям.
Проте, священослужител і мають навики дати добру пораду та потішити людину через певні знання в психології. У нас є багато отців, які практикують принципи цієї науки навіть краще за психологів з дипломом.
Цитата
 
 
#4 Тризуб 08.10.2010, 12:58
Статут Братства опублікуємо вже після 31 жовтня (виборів) :)
Цитата
 
 
#3 Сіра Потвора 08.10.2010, 12:26
ооо, поки що по алкоголізму б"ють релігією..цікав ий метод. :-*
Цитата
 
 
#2 Дьома 07.10.2010, 08:48
то питання до Тризуба, але думаю десь після виборів коли буде більше часу
Цитата
 
 
-2 #1 Zori__ 06.10.2010, 22:35
Коли опублікують статут Братства?
Цитата
 

Додати коментар