Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 69 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Дочка свого народу

"Кожному доручили завдання іти за Христом із щоденною та вірною самовідданісттю, як це робила Блаженна Йосафата Гордашевська" Святіший Отець Іван Павло ІІ

В неділю 7 листопада в церкву святого отця Миколая на запрошення отця пароха Ігора Середи, відвідали сестри служебниці Непорочної Діви Марії із м.Заліщики. Прибули вони з іконою святої сестри Йосафати Гордашевської яка була проголошена Блаженною Святим Отцем Іваном Павлом ІІ 27 червня 2001 року і пам'ять якої ми вшановуємо 20 листопада.

 

Гостей радо зустрічали парафіяни, діти привітом та щирими словами та квітами, а церковні дзвони милозвучно славили монахинь на копичинецькій землі.

Після святої літургії відбувся молебен до св.Йосафати, з проханнями заступництва та благословення для нашої парафії. Монахині розповіли про земне життя дівчини Михайлини яка згодом стала сестрою Йосафатою. Ще змалку Ісус увійшов у серце дівчини, вона щедро полюбила його і відчула свій поклик йти за Господом. На прикладі християнського життя сестри доводили, що святим може стати кожен, треба просто захотіти і довіритись Богу.

Парафіянами з невимушеною зацікавленістю слухали розповідь монахинь. Історія життя не залишила нікого байдужим. Одні плакали із співчуття до терпінь Йосафати, інші гордились, що ця Блаженна жінка народилась на нашій українській землі, але всі погоджувались в одному - робити добрі справи, допомагати бідним і немічним - це обов'язок кожного християнина.

Отець Ігор Середа наголосив на тому, що зараз нажаль дуже мало покликань до стану монашого і священичого серед молоді, але він надіється, що після таких зустрічей у нашому храмі бажаючих служити Богові стане більше, адже є з кого брати приклад.

{gallery}2010/gordash{/gallery}

Кожен парафіянин мав можливість приклонитись до ікони і мощей св.Йосафати Гордашевської, які прикрашали тетрапод цілу Святу Літургію, а також отримати цілюще миропомазання. Сестри порадили скласти намір до святої, щоб вона вимолила нам ласки у Бога.

У церкві лунали ангельські голоси монахинь, що прославляли піснями свою покровительку.
Цей день запам'ятався нам надовго, адже у атмосфері храму витала любов, спокій, доброта, ніби сама Йосафата Гордашевська була присутня серед нас.

Парафіяни церкви св.Миколая висловлюють щиру подяку сестрам-монахиням за цікаву зустріч, розповідь і молитви. Хай Господь благословить їх у цій добрій справі на довгі роки. А також хочемо подякувати отцеві Ігорю за організацію зустрічі.

Парафіяни храму

Спонсор допису: Цікавитесь економією на витратних матеріалах? Тоді вас може зацікавити заправка картриджей котра суттєво економить ваші гроші


Коментарі:

Додати коментар