Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 22 гостей на сайті

Реклама

День Матері на Кутці

Приємною несподіванкою для усіх дорослих було святкування Дня Матері 11 травня 2014 року на парафії Воздвиження Чесного Хреста в Копичинцях. Після Літургії діти приготували для своїх матусь невеличкий концерт.

У віршах і піснях вони часто повторювали про свою любов, повагу і теплі почуття до них. А у сценці « Найдорожча в світі людина» показали, що у кожного з нас є заступниця на небесах – Матір Божа. Навіть якщо у тебе нема рідної матері на землі, Вона завжди вислухає, розрадить і допоможе під час потреби.
Цей день справді був дуже веселий, чарівний, безхмарний і чудовий, як співали наші діти. Відчувалась якась особлива дуже тепла і дружня атмосфера і гарний настрій.

Хочемо подякувати о.Руслану Корняту за його працю і побажати не зупинятися на досягнутому, бо всі важкі починання сприяють об’єднанню і згуртуванню так необхідними в цей час. Також хочемо висловити слова вдячності вчительці християнської етики Васюті Наталі Вікторівні за підготовку концерту і вдало підібраними маленькими акторами.

З великою вдячністю матері парафії Воздвиження Чесного Хреста м.Копичинці


Коментарі:

Додати коментар