Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 42 гостей на сайті

Реклама

День духовної віднови катехитів у Копичинецькому деканаті

30 жовтня 2013 р.Б. у храмі святого Миколая відбувся збір катехитів Копичинецького деканату. Зустріч розпочалася із Божественної Літургії, яку очолив о. Руслан Корнят – голова деканальної катехитичної ради. Після спільної молитви п. Неля Думка, заступник голови Комісії у справах освіти і виховання, наголосила на важливості створення спільноти вчителів-християн, які б впроваджували християнські цінності у процес навчання і виховання дітей у школах.

Дієвим методом,-зазначила вона,- є власний приклад життя з Богом, а також спільні екскурсії та виховні заходи. У деяких школах вже є добре налагоджена співпраця із Церквою. Таку співпрацю потрібно впроваджувати, підтримувати та розвивати.

Із літературою, яка допомагатиме катехитам у проведенні цікавих, змістовно багатих занять, ознайомив о. Руслан Корнят. Він пояснив, що глибші знання маємо черпати у Біблії та новому Катехизмі УГКЦ. Заохочував до щоденного читання хоча б маленького уривку зі Святого Письма. Отець Руслан звернувся до присутніх на тему: «Боже Слово і катехизація». Провів також іспит совісті, автором якого був у свій час митрополит Андрей, де кожен вчитель задумався над своїм покликанням, над вчинками та стосунками у сім’ї.

Під час зустрічі катехити та вчителі Християнської етики поділилися досвідом своєї роботи, успіхами, проблемами та вирішили організовувати наступні зустрічі для подальшої співпраці у різних місцях деканату.
Щиро дякуємо о. Руслану, що заохочує нас і надалі працювати на Христовій ниві.

Наталя Васюта 

катехит, вчитель Християнської етики
«ЗОШ І-ІІІ ст. №1-гімназія» м.Копичинці


Коментарі:

Додати коментар