Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 35 гостей на сайті

Реклама

Релігія

Архиєрейська Літургія, Чин освячення іконостасу та престолу в церкві Воздвиження Чесного Хреста

Сонячний осінній день випромінював у людські серця святковість і піднесеність многолюдної громади парафіян церкви Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього УГКЦ м. Копичинці та гостей на храмовому Празнику 27 вересня 2012 р. 

 

Духовними стежками рідного краю

З нагоди 22 річниці церковного хору, що діє при церкві св.О.Миколая, настоятель церкви парох о.Ігор Середа організував його учасникам поїздку до святих місць села Погоня що на Франківщині.

 

27 вересня - храмовий празник на Кутці

Щиросердечно запрошуємо на урочисту відправу храмового празника Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього (Кутець) 27 вересня 2012 року. 26 вересня о 18.30 служитиметься Велика Вечірня з Литією. 27 вересня об 11.00 - Утреня, винос Хреста, зустріч Преосвященного владики Кир Дмитра Григорака, єпископа Бучацького, освячення іконостасу, престолу, Архиєрейська Літургія св. Івана Золотоустого, у співслужінні священиків Копичинецького деканату. Службу співає хор Тернопільської духовної семінарії ім. патріарха Йосифа Сліпого. По закінченні - освячення води.

 

Канікули з Богом у Копичинцях

Протягом останніх трьох років в церкві Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього проводиться християнський табір для дітей. Цього року канікули з Богом проходили з 6 по 10 серпня і були присвячені темі “Святі Тайни в нашому Житті”. Всього у таборуванні взяло участь понад 70 дітей. Впродовж п’яти днів учасники мали нагоду посповідатись, навчитись поваги і терпеливості, ближче познайомитись із Святими Тайнами у вигляді веселих ігор, конкурсів та завдань.

 

Відпустова віправа святого пророка Іллі в церкві св.Покрови

Церква Покрови Пресвятої Богородиці м. Копичинці запрошує на відпустову відправу Святого пророка Іллі, яка розпочнеться в суботу, 4 серпня о 18-00. В цей день відбудеться Акафіст до пророка Іллі, Свята Сповідь і Реколекційна наука ігумена Макарія ЧСВВ, а у неділю, 5 серпня о 12-00 відбудеться Свята Літургія, Суплікація і окроплення Свяченою водою землі під будову церкви.

 

...славити Бога своїми- словами

о. Погорецький - фотоНещодевно (ще пахне свіжою фарбою) у тернопільському видавництві «Крок» під неоднознвчною назвою «Розвидняеться» побачила світ чергова книга нашого земляка — поета, філософа й лірика, доктора богословських і кандидата історичних наук, священике та історика водночас — о. Василя Погорецького. Це поезії, написані серцем, що сформували світоглядну основу людської особистості, котра є завжди в пошуку духовної гармонїі із Божественною любов'ю. Зовні проста і доступна інтонація віршів внутрішньо відгранена метафорою і філософським-пізнанням вічної сутності буття.
Ця книга — добрий вказівник для тих, хто перебував в пошуках життевої істини. Здебільшого це філософські роздуми автора про суть життя через призму власного бачення світу, сформоввного на християнській ідеології, яку він сповідує не тільки як істинний вірянин,а і як покірний спуга храму Господнього не правдивому фактажі історичного минулого нашого народу. «Мелодія падолисту заколисує сад...», «Від погляду твого зорі погасли...» — як живильний нектар для тих, хто хоче принести у свое серце якісь нові ліричні нотки. А ще — поетичні замапьовки природи рідного краю, спогади дитинства...

 

6-10 серпня на Кутці християнський табір "Святі Тайни в нашому житті"

 З 6-10 серпня в храмі Воздвиження Чесного Хреста Господнього відбудеться християнський табір для школярів та молоді "Святі Тайни в нашому житті". Проходитиме табір за сприяння Катехитичної комісії Бучацької УГКЦ. В розпорядок табору входитиме Свята Літургія, наука, сніданок, катехизація, праця в групах, вільний час (ігри, кросворди, малювання, фільми, тощо), школа пісні. Протягом роботи табору бажаючі зможуть приступити до Сповіді, а в кінці табору відбудеться концерт за участі дітей, котрі приймали в ньому учать. Реєстрація учасників з 22 липня (тел. 097-198-59-06 п.Наталія), а за детальною інформацією щодо табору просьба звертатись до о.Руслана (тел. 067-158-36-86).

 

Всеукраїнська проща в с.Зарваниця відбулась за участі прочан з нашого міста

 14-15 липня, в селі Зарваниця, що на Теребовлянщині відбулась традиційна Всеукраїнська проща, котра зібрала тисячі паломників зі всієї України. Паломники з нашого міста також традиційно для себе беруть участь в пішій прощі. Цьогоріч охочих відбути таке паломництво виявилось чимало - близько 100-150. Фоторепортаж далі.

18.07.2012 - додано відео з прощі

 

Візит глави УГКЦ Святослава Шевчука в Чортків

Вчора, 12 липня в сусіднє місто Чортків святкувало своє 490-річчя. З нагоди ювілею міста і храмового свята катедрального собору Верховних апостолів Петра і Павла відбулася урочиста Свята Літургія, на котру завітав і очолив Предстоятель УГКЦ - Святослав Шевчук. Великий фоторепортаж з місця подій далі.

 

Перше Причастя 2012 в церкві на Кутці

У неділю, 24 червня, в церкві Воздвиження Чесного Хреста, що на Кутці, відбулося Урочисте Перше Святе Причастя. Діти прийняли до свого серця Євхаристійного Ісуса. Протягом тривалого часу готували їх до цієї урочистої події о. д-р. Руслан Корнят та катехит п. Наталя Васюта. В переддень свята діти склали перший іспит перед Господом Богом - Святу Cповідь.

 
Сторінка 9 з 24