Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 26 гостей на сайті

Реклама

Релігія

У церкві на Кутці відбудуться Великопосні реколекції

З 18 по 20 квітня на парафії Воздвиження Чесного Хреста м.Копичинці відбудуться Великопосні реколекції, які буде провадити доктор літургійного богослов’я о.Мирослав Думич. Богослужіння відправлятимуться кожного дня увечері:

четвер (19 год) - Сповідь, Служба на всяке прохання;

п’ятниця (19 год) - Сповідь, Хресна дорога;

субота (19 год) - Сповідь, Служба за здоров’я, Чин Великого Соборування.

У ці дні в храмі перебуватимуть мощі священномученика Омеляна Ковча.

 

Хресна дорога містом 2013

 14 квітня 2013 року в нашому місті відбулась вже міжкофесійна Хресна Дорога, за участі всіх церковних громад нашого міста. Окрім того цьогоріч участь взяли єпарх Бучацький (УГКЦ) Дмитро Григорак та єпископ-помічник Львівський (РКЦ) Леон Малий. До вашої уваги фоторепортаж. Нагадаємо, як все відбувалось у 2009, 2010, 2011 та 2012 році

15.04.2013 - додали ще фото з події

 

о.Корнилій Яремак: "Найважливіше – не бути дріб’язковими."

Часом раніше були опубліковані статті про Святі місії, котрі відбувалися в церкві святого о. Миколая, що в Копичинцях, проведені отцями Василіанами. Зараз пропоную вам інтерв’ю з о. Корнилієм Яремаком. В ньому він пояснив, що таке місії та для чого вони потрібні людям. Отець Корнилій розповів багато цікавого про них.

 

14 квітня - Хресна Дорога містом

Традиційно в часі великого посту в нашому місті відбувається Хресна Дорога містом. Цей рік також не став виключенням. Міжкофесійна Хресна дорога розпочнеться 14 квітня (неділя) о 16.00 від церкви Воздвиження Чесного Хреста. Окрім священиків та жителів міста у заході візьмуть також єпарх Бучацький (УГКЦ) Дмитро Григорак та єпископ-помічник Львівський (РКЦ) Леон Малий.

 

Завершення місій у церкві св.Миколая

Вчора святковою Літургією завершився тиждень Місій про Святу Євхаристію котрі відбувалися в церкві святого о. Миколая, що в Копичинцях. Весь цей час тут перебували отці Василіани із проповідями, науками та із мощами святого Папи Римського Івана – Павла II. А вже вчора після обіду вони поїхали в село Товсте, Заліщицького району для продовження цих Місій.

 

Місія в церкві св.Миколая

Церква – це святе та сокровенне місце куди кожен приходить, щоб у молитві поговорити з Богом, попросити прощення за свої гріхи чи випросити здоров’я для себе та своїх рідних. Та й взагалі просто побути на одинці із Ісусом з своїми роздумами та послухати Святу Літургію. Саме там ми можемо щиро сказати Богу дякую за всі ті ласки та чесноти котрі він нам дає. В церкві ми хрестимо своїх дітей, вінчаємось чи молимось за душі померлих та й не тільки. Тому надзвичайно важливо ніколи не забувати про це святе місце, щоразу навідуватись туди і пам’ятати, що Бог нас всіх дуже сильно любить.

 

Місія у церкві св.Миколая

 З 31 березня по 7 квітня 2013 року в церкві св.Миколая (на Горі) буде проходити Свята Місія під покровом блаженного папи Івана Павла ІІ. Протягом цього часу у храмі будуть проводитись місійні науки, сповідь, святе Причастя, молитва за оздоровлення душі і тіла та повний відпуст. Детальну програму читайте далі.

 

Образ Сліпця — рукою якого водила Богородиця

Розкажу коротко історію ікони, яка є на час цього тижня у церкві Св.Миколая ( на горі ) у Копичинцях, а також про Фердендо Роканті, що намалював її. Йому 59 років, він проживає у штаті Індіана, США. Ферденанд за віросповіданням — католик, батько кількох дітей, колишній мільйонер. Жив, як усі багаті люди, без Бога. І одного прекрасного дня почув голос Ісуса. Тоді Христос сказав “Я хочу, щоби ти роздав усе своє багатство бідним і став таким як і вони”.

 

У каплиці св,Пантелеймона відбудеться акафіст

 У неділю, 3 березня о 17:00 в каплиці святого Пантелеймона (в лікарні) відбудеться акафіст до Трьох Святих. В каплиці перебуватимуть мощі святого Василія Великого і святого Івана Золотоустого. Запрошуємо всіх священників та жителів міста.

 

Мощі св.Івана Хрестителя у церкві на Горі

 У Храмі св.Миколая цієї неділі відбулася неординарна подія - тут вперше виставлялися мощі святого Івана Хрестителя, очевидця кінця Старого і початку Нового Завітів. Останній пророк, наставник постників та пустельників, вчитель чистоти душевної та духовної зібрав у храмі усіх, щоб нагадати, що церква міцна тоді, коли в ній постійно лунають молитви і славиться ім'я Творця Вселенної.

 
Сторінка 6 з 24