Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 22 гостей на сайті

Реклама

Релігія

1-6 липня у церкві св.Миколая відбудеться табір "Канікули з Богом"

Церква св.Миколая запрошує усіх дітей міста у літній табір "Канікули з Богом", який відбудеться з 1 по 6 липня 2013 року. У програмі табору - ігри, танці, забави, науки, біблійні гуртки, по закінченню - св.Літургія. 

 

Привітання з Зеленими святами

Всечесні Отці і дорогі у Христі брати і сестри! Щиро вітаю Вас, Вашу родину та Вашу Церкву з одним з найвеличніших християнських свят - святом Трійці!

У цей світлий день Святий Дух зійшов до апостолів, благословив їх нести в світ силу христової віри й істини. Сходження Духу Святого на апостолів є днем становлення Християнської Церкви.
Бажаю, щоб Дух Святий надихав всіх нас на добрі справи, наповнював серця любов'ю до ближніх, дарував кожному бажання виконувати Божу волю, ніс щастя від Бога і впевненість у майбутньому!

З повагою і любовю о.Любомир,настоятель Собору Святої Трійці.

 

"Харе Крішна, Харе Рама" або як харківські кришнаїти потрапили у Копичинці

 Щось останнім часом нашими провінційними теренами зачастили кришнаїти аж з Харкова. Молоді люди в яскравих костюмах співають про те, як треба ми харю і раму, роздають книжечки про цю дуже давню (Ґугл в поміч) і філософську релігію. Люди на цей концерт художньої самодіяльності дивляться з великим інтересом - хоч якесь шоу в одноманітних буднях. Дехто шугає цю публіку, напевне, через невпевненість в силі християнства, чи що. Хоча, з другої сторони, важко собі уявити хресний хід десь вулицями Калькутти. Ну, потанцювали. поспівали. поколядували і поїхали далі. На Вінницю, далі в Крим. Літо, час на легковажні подорожі...

 

Копичинецька молодь взяла участь у велопрощі до Зарваниці

З ласки Божої 18-19 травня 2013 року відбулася велопроща до Зарваниці під гаслом: «Християнська молодь вибирає здоровий спосіб життя» за маршрутом: «Чортків-Зарваниця». Це травневе велосипедне паломництво об’єднало біля 80 людей різного віку, різних спільнот та парафій м. Чорткова, м. Копичинці та інших прилеглих до них населених пунктів.

 

Освячення великодніх пасок у храмах міста 2013

Традиційно в суботу перед Великоднем у храмах нашого міста відбувається посвячення великодніх кошиків. Цьогоріч погода сприяла і протягом дня світило сонце. До вашої уваги фоторепортаж із всіх церков нашого міста.

 

Вітання о.Любомира Урбанського із Великоднем 2013

Всечесні отці! Дорогі у Христі брати і сестри! Христос Воскрес! Вітаю Вас, всечесні отці зі святом Світлого Христового Воскресіння. Скільки радості, скільки надії хочеться вкласти в ці слова, очікуючи від них живої сили всім, хто йде за Христом, а особливо тим, хто несе на собі всю відповідальність за діло Христове на землі, за життя Святої Церкви, за життя народу Божого.

 

У церкві на Горі водитимуть гаївки

6 травня, за участі Братства Тверезості та спілки "Українська молодь - Христові" у церкві Святого Миколая відбудуться гаївки. У програмі: водіння гаївок, майстер-класи, козацькі розваги. Запрошуються усі бажаючі.

 

Вітання о.Ігоря Середи із Великоднем 2013

 

 

У церкві Воздвиження Чесного Хреста відбулись великопісні реколекції

Всі ми наближаємося до завершення Великого посту, під час якого кожна людина намагається хоча б трошки змінити своє життя та відношення до ближніх, змінити свої звички і приборкати пристрасті. Одним словом – укріпитися в доброму. А для цього потрібна щира і постійна молитва, прохання до Всевишнього про ласку витривання гідного проведеня посту. У цьому парафіянам церкви Воздвиження Чесного Хреста допомагає настоятель храму – отець-доктор Руслан Корнят. Цього року на запрошення нашого священика великопісні реколекції з 18 по 20 квітня проводив о.Мирослав Думич, доктор літургійного богослов’я.

 
Сторінка 5 з 24