Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 25 гостей на сайті

Реклама

Релігія

Вітання о.Василю Погорецькому

Прийміть щирі вітання від парафіян церкви «Покров Пресвятої Богородиці» у знак великої поваги до Вас як духовного провідника, взірця сподвижницької праці в ім'я служіння Богові. Схиляємо голови з визнанням і подякою за ваші труди, молитви й провід у нашій мандрівці до небесного Єрусалиму. Господь благословив Вас на нелегку працю у винограднику Христовому, щоб нести Божу науку своєму народові.

 

День духовної віднови катехитів у Копичинецькому деканаті

30 жовтня 2013 р.Б. у храмі святого Миколая відбувся збір катехитів Копичинецького деканату. Зустріч розпочалася із Божественної Літургії, яку очолив о. Руслан Корнят – голова деканальної катехитичної ради. Після спільної молитви п. Неля Думка, заступник голови Комісії у справах освіти і виховання, наголосила на важливості створення спільноти вчителів-християн, які б впроваджували християнські цінності у процес навчання і виховання дітей у школах.

 

«Руку свою подаю листопаду...»

 «… і терпіння кладу на плече». У такій образній співзвучності осені побачила світ четверта поетична збірка нашого побратима по членству в журналістській спільноті краю, отця-доктора Василя Погорецького з Копичинців «Розкрилля Любові у часі». Тут автор оспівує сутність людського буття в обіймах небесної краси.

 

У храмове свято освятили відреставровану церкву

Вчора, 27 вересня, громада церкви Воздвиження Чесного Хреста святкувала храмове свято. Цього року було подвійне свято, адже зовсім нещодавно церкву повністю відреставровано - замінено бляху на автентичний гонт. В цей день священики освятили відреставровану церкву та бічні престоли. Декілька фотографій із місця події далі.

 

Запрошення на празник Воздвиження Чесного Хреста (Кутець) 27 вересня 2013 р.

Щиросердечно запрошуємо жителів м. Копичинці та навколишніх сіл на урочисту відправу храмового празника Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього (Кутець) 27 вересня 2013 року. 

26 вересня о 18.30 служитиметься Велика Вечірня з Литією. 27 вересня об 11.00 - Утреня, винос Хреста, Чин відновлення храму (молитва благословення після зовнішньої реставрації) Божественна Літургія св. Івана Золотоустого, освячення бічних престолів св.о.Миколая та св. Івана Хрестителя, освячення води біля фігури Матері Божої. Співатимуть хористи Чортківської дяківсько-регентської академії ім. свщмч. Григорія Хомишина.

 

Віра твоя спасла тебе

     Табір -  Віра твоя спасла тебеЦього літа знову при церкві Воздвиження Чесного та Животворящого Хреста Господнього у Копичинцях проходив веселий і цікавий табір для дітей – Канікули з Богом. Відбувався він з 5 по 10 серпня 2013 р.Б. Так як цей рік проголошений в Католицькій Церкві Роком віри, тому і головна тема мала назву «Віра твоя спасла тебе». Близько 60 дітей із різних парафій міста взяли участь у нашому таборі. Протягом п'яти днів вони мали змогу зрозуміти що таке віра завдяки цікавим бесідам, катехитичним вправам, іграм та пісням. Щодня у храмі відправлялась Свята літургія. Діти мали змогу перед Службою приступити до святої Тайни Сповіді, та прийняти Тіло і Кров Господа Нашого.

 

Табір "Веселі канікули з Богом: “Віра - запорука спасіння”

    2012 рікЗ 5 по 10 серпня 2013 р. при парафії Воздвиження Чесного Хреста м.Копичинці проходить табір Веселі канікули з Богом під назвою “Віра — запорука спасіння”. 
 
    Кожного дня початок о 10.00 год., закінчення 15.00 год.
 
Розпорядок:
 - Свята Літургія
 - сніданок
 - катехитичні бесіди
 - праця в групах
 - змагання між командами
 - ігри, танці, вивчення пісень.
 

Священик із душею поета

 У видавництві «Терно-граф» щойно побачила світ чергова книжка, на цей раз – проза, доктора теологічних та кандидат історичних наук, настоятеля Свято-Покровської церкви м. Копичинці священика Василя Погорецького під промовистою назвою «На роздоріжжі». Отець Василь Погорецький утверджує в літературі самобутній жанр, який не так просто означити, бо узагальненої назви ще не існує - це твір, написаний на стику новели і нарису, оповідання і есе.

 

Не забуваймо дякувати

На нашому сайті вже викладалася інформація щодо дитячого літнього табору «Канікули з Богом», який діяв при церкві Св.о.Миколая на Горі. Не хочеться повторюватися, але цією статтею висловлюю саме подяку за його створення.
Окрема подяка батькам, які активно долучилися допомогати. Адже щоденно працювала кухня, тож діти постійно були нагодовані смачним обідом.

 

140 дітей взяло участь у таборі "Канікули з Богом"

Літо – люблена всіма дітьми пора, час сонця та відпочинку від школи. Для того, щоб маленькі християни за забавами та подорожами не забували про свого Небесного Отця, на багатьох парафіях проводяться «Канікули з Богом». Цього року «Канікули з Богом» при церкві Святого Миколая зібрали 140 дітей.

 
Сторінка 4 з 24