Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 36 гостей на сайті

Реклама

Релігія

Хресний Хід вулицями міста за Україну

 

У неділю, 29 березня 2015 року, о 15.00 год. розпочнеться Хресний хід. Цього року захід буде в намірені молитви за Україну і мир на нашій землі. Хода пройде вулицями нашого міста і розпочнеться з церкви Воздвиження Чесного Хреста (на Кутці).

 

Філософія смерті на хвилях болю

Усе, що існує, випромінює вічні хвилі радості і болю, а між ними - смерть та воскресіння. У початку є кінець, а в кінці є початок - це аксіома. А що далі?...

 

Веселі канікули з Богом на парафії Воздвиження Чесного Хреста у Копичинцях

З 11 по 15 серпня при церкві Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього відбулися довгоочікувані канікули з Богом «Бог кличе нас». Для їх проведення о.Руслан Корнят запросив братів-семінаристів Петра і Романа із Тернопільської духовної семінарії.

 

В Копичинцях відсвяткували 60-ліття священства о.Івана

У суботу 05 липня 2014 року в нашому костелі Успіння Пресвятої Діви Марії відбулася Урочистість Діамантового Ювілею 60-ліття священства о. Яна Кшисько (для нас о.Іван). 

 

День Матері на Кутці

Приємною несподіванкою для усіх дорослих було святкування Дня Матері 11 травня 2014 року на парафії Воздвиження Чесного Хреста в Копичинцях. Після Літургії діти приготували для своїх матусь невеличкий концерт.

 

Освячення Великодніх Пасок 2014

Сьогодні, у суботу, в переддень Великодня у нашому місті традиційно освячують паски. Цікаво, що цього року одночасно Великдень святкують християни як східного, так і західного обряду. Цьогоріч ми побували у церкві св.Миколая, але якщо у вас є фото, якими ви хочете поділитись із інших парафій, надсилайте, ми обов'язково доповнимо репортаж.

27.04 - додано фото з церкви св.Трійці

 

В Копичинцях відбулась Хресна Дорога пам'яті Героїв Небесної Сотні

Хресна дорогаУ неділю, 13 квітня в нашому місті відбулася Хресна Дорога «Свободи і Відповідальності», вона була присвячена пам'яті героїв «Небесної Сотні». Яку організувало духовенство, спільно з «Самообороною Майдану м. Копичинці».

 

13 квітня - Хресна Дорога свободи і відповідальності

 У неділю, 13 квітня в нашому місті відбудеться Хресна Дорога свободи і відповідальності, що буде присвячена пам'яті героїв Небесної Сотні. Початок о 17:00 біля церкви св.Миколая (на Горі).

 

Поезія, як дотик до душі

Що тільки не відзначають 21 березня - це день бороть­би із дискримінацією та ксенофобією, день лялькаря, навіть день сну і день щастя, увінчується цей список Всесвітнім днем поезії. Власне, поезія уособлює й підсумовує все, що відзначають цього дня - багатогранна, незбагненна, невловима і така потрібна душі. Не знаю, хто і як святкував минулої п’ятниці день сну, а день ща­стя для поета - відзначити свято своєї Музи в колі однодумців. Уже традиційно у читальному залі центральної бібліотеки зібралися місцеві літератори та прихильники поетичного слова. Усіх присутніх, від школярів до сивочолих авторів, свого торкну­лася чарівна паличка натхнення: хтось прийшов насолодитися римованими, співучими строфами, хтось - поділитися ними.

 

Маріє - Ти наша надіє

 1 грудня 2013р. у храмі Воздвиження Чесного і Животворящого Чесного Хреста відбулася знаменна подія. В ряди Марійської Дружини було прийнято нових членів. Діти у своїй клятві пообіцяли служити Пречистій Діві Марії через молитву, слово, діло і добрий приклад.

 
Сторінка 3 з 24