Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 38 гостей на сайті

Реклама

Релігія

Костел Успіння Пресвятої Діви Марії

Думаю, всі погодяться, що основною архітектурною особливістю нашого міста є римо–католицький костел Успіння Пресвятої Діви Марії. Ця велична споруда підноситься з віків і постає важним оплотом Христової віри серед міської громади. Зараз двері святині відкриті для кожного охочого, хоч це мандрівник з фотоапаратом чи просто віруюча людина, яка бажає очистити свою душу від гріха. Але так було не завжди.

 

Розклад богослужінь на тиждень

Христос Воскрес! Від сьогодні на рідних сторінках міста ми подаватимемо детальний розклад богослужінь у храмах м. Копичинці. Наразі пропонуємо ознайомитися з трьома церквами, з іншими ще проводитимуться переговори.

 

Фотографії та відео з Хресної Дороги

Не зважаючи на те що вже наступило свято Воскресіння Христового багато копичан ще досі пам'ятають цю незвичну і водночас захоплюючу подію в нашому місті - театралізовану Хресну Дорогу, котре провела ТУСК "Обнова". Як ми і обіцяли до вашої уваги пропонується ще більше фото та відео з цієї події.

 

Посвячення великодніх пасок

Сьогодні пополудні греко-католиків та православних вірян Копичинців об'єднала спільна, коротенька за часом традиція освячення передвеликодніх кошиків, наповнених дарами Божими: продуктами і, що головне, паскою. Тільки споживати їх можна буде лише після завтрашньої Великодньої літургії.

 

У церквах міста виставлено плащаницю

Сьогодні греко-католицькі та православні віряни розділяють смерть Ісуса Христа. Вважається, що принесення шани святим мукам Ісуса зцілює і дарує крок у життя вічне. kopychyntsi.com.ua не оминули передвеликоднього релігійного ритуалу і також відвідали всі три святині міста, де вже від ранку виставили для поклоніння імітований гріб Сина Божого.

 

Хресну дорогу показуватимуть по ТТБ

Завтра о 18.00 год. тернопільський телеканал ТТБ покаже репортаж з театралізованого хресного походу вулицями Копичинців, який відбувся у місті 10 квітня.
 

По дорозі на Голготу в муках Він терпів…

hresna001.jpgУ сьогоднішній, по-весняному мінливий, то теплий-то холодний, і з короткочасним дощем вечір копичани стали свідками театралізованого мученицького життя спасителя всіх християн, Ісуса Христа, у виконанні акторів ТУСК «Обнова» (м. Івано-Франківськ). Протягом трьох годин вулиці міста закарбували у пам’яті важкі для людського зору моменти з дороги на насильницькі муки Ісуса. Наповнитися духом часу, коли Христос вмирав за гріхи людей на хресті, прийшло близько тисячі
вірян.

 

 

Хресний похід вулицями міста

hd001.jpgВідбудеться це дійство у Копичинцях 10 квітня. Затійники театральної постановки, ТУСК "Обнова" з Івано-Франківська, обіцяють відтворити події з життя Ісуса Христа у період відкуплення людства. Особливістю релігійних голосінь мають стати змодельоване акторами розп’яття на хресті та плач Матері Божої. Хресна дорога пролягатиме від мурів церкви св. Миколая через центральні місця Копичинців і закінчиться кульмінаційним Воскресінням біля вже згаданої святині. Початок о 18 год.

 

Сьогодні християни просять вибачення й готуються до посту

forgive001.jpgСьогодні християнський світ має одну з небагатьох можливостей ввійти у час ретельного практикуму з оновлення своєї духовності. Та перед тим, щоб вступити у час посту, християни мають позбутися своїх гріхів, а найперше - це вибачатися перед своїми рідними, близькими друзями. Нинішня неділя має назву "Неділя прощення". Тож і ми, ваш любий колектив сайту kopychyntsi.com.ua, з глибини душі просимо вибачити за всі негаразди перед користувачами, читачами і жителями міста Копичинці. Ми вас всіх любимо й обіцяємо бути чемними! ;) Ну а перед тим, як ще до кінця дня попросити у всіх прощення і ввійти у час Великоднього посту, пропонуємо вам почитати проповідь одного з отців.
 

Христос Хрестився! В ріці Йордан! ОНОВЛЕНО

vodo001.jpg

Сьогодні, в день Водохреща Господнього, що завершує Різдвяні свята, християни набирають у церквах святої «йорданської води», щоб очиститися і зцілитися, набратися сил від неї. Споконвіку люди вірять у її цілющу силу.

20.01.09. Додано фото з річки Йордан (Ізраїль)

 
Сторінка 21 з 24