Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 48 гостей на сайті

Реклама

Релігія

Хресна дорога вулицями міста 2012

В суботу 31 березня вулицями нашого міста вже традиційно проводилась міська Хресна Дорога, за участі всіх священників міста та парафіян. Цього року участь в цьому заході також взяв і владика Бучацької єпархії Димитрій Григорак. Детальний фоторепортаж із місця подій дивіться далі.

 

 

Братство Тверезості поповнює бібліотечну книгозбірню

У суботу, 21 січня, члени Братства Тверезості поповнили книгозбірні Копичинецької міської бібліотеки для дорослих, в знак подяки. Зокрема були вручені такі книги:Василь Шкляр "Залишинець. Чорний Ворон" (книжка року 2009), Дочинець Мирослав - Многії літа. Благії літа. Заповiдi 104-рiчного Андрiя Ворона – як жити довго в щастi i радостi, Олександр Почекета "Зберегти Свободу", Федір Калінчук "Живіть тверезо і без нікотину". 

 

Яким був вертеп на Кутці. Фото та відео

 До вашої уваги відео та декілька фотографій із вертепного дійства, котре організувала громада церкви Воздвиження Чесного Хреста (на Кутці). Участь в цьому дійстві взяла 31 людина різного віку - наймолодшому учаснику не було й 6-ти років, а найстаршому 50. 

 

На Кутці відтворили вертеп - найстарішому учаснику 50, наймолодшому немає й 6

Облагородженою, світлою ходою

Ступає по землі святе Різдво

Із таїнством вертепу, з колядою.

Христос Рождається! Славімо же Його!

Такими словами розпочиналося вертепне дійство, яке підготували парафіяни храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього м. Копичинці. Історія українського вертепу, як свідчать численні дослідники, сягає часів гетьмана Петра Конашевича Сагайдачного, а це проміжок між 1600-1620 рр.

 

В очікуванні Різдва

Новий рік завжди приносить нові надії, а Різдвяна радість духовно зміцнює нас, щоби ті надії втілити у життя. Ми усі багато очікуємо доброго та світлого від року, який вже постукав нам у двері. Новорічно-Різдвяні свята – найулюбленіша пора як для дорослих, так і для малят. І хоча зима цього року не хоче тішити нас своїми розвагами, на святковий настрій це анітрішки не впливає.

 

Мер міста удостоївся вищої патріаршої відзнаки

15 грудня міський голова м. Копичинці В. Пеляк нагороджений Патріаршою Благословенною Грамотою. Як зазначається в повідомленні вищу патріаршу нагороду мер з нагоди Різдва Христового за тверду громадську позицію, вагомий особистий внесок в плеканні високих моральних цінностей, працю на благо українському народові і церкві.

 

Братство допомагає Святому Миколаю

Як повідомлялося раніше, Братство Тверезості оголошувало збір коштів для дітей з неблагополучних та малозабезпечених сімей, які через брак грошей чи через інші сімейні обставини залишаться без подарунків. Акція пройшла досить успішно, нами було зібрано 1700 гривень - зокрема збір коштів відбувався в храмах міста, які входять в Братство, магазині "Люкс" та аптечному кіоску "ЄвроМар". Цього року ми допомогли 15 дітям. Активно допомагали розвозити подарунки отці Ігор Середа та Руслан Корнят з "святими Миколаями"

 

Привітання зі святом св.Миколая

 

 

Акафіст в церкві св. о. Миколая (на Горі)

Братство Тверезості, що діє при храмах нашого міста повідомляє про те, що 6 листопада 2011 р. о 17:00 в церкві св. о. Миколая (на Горі) відбудеться черговий акафіст до ікони Неспитої Чаші. Запрошуються настоятелі та парафіяни всіх храмів міста.

 

Акафіст та посвячення прапора Братства Тверезості

Черговий акафіст до ікони "Неспита Чаша" був проведений в церкві Воздвиження Чесного Хреста на Кутці, 9 жовтня 2011 року Божого. В молебні взяли участь о. Ярослав, о. Любомир, о. Ігор та о. Руслан, а також близько 70 парафіян різних конфесій. Після молебені відбулося урочисте освячення прапора Братства Тверезості, яке провели отці. Також вони звернулися зі словами благословення:

 
Сторінка 11 з 24