Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 97 гостей на сайті

Реклама

Повідомлення
  • Simple Image Gallery Notice: It looks like PHP's 'GD Image Library' is not installed/enabled on your system. Please ask your hosting company to enable/install it.

Архиєрейська Літургія, Чин освячення іконостасу та престолу в церкві Воздвиження Чесного Хреста

Сонячний осінній день випромінював у людські серця святковість і піднесеність многолюдної громади парафіян церкви Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього УГКЦ м. Копичинці та гостей на храмовому Празнику 27 вересня 2012 р.  Утреню, яка почалась об 11 годині, очолював ректор Тернопільської духовної семінарії ім. патріарха Йосифа Сліпого о. Іван Римар, а під склепінням куполів та довкілля, мов орган, звучали хоральні молитви хору братів-семінаристів. Продовжилось торжество приїздом Преосвященного владики Кир Дмитра Григорака, єпарха Бучацького. Високого духовного гостя привітали короваєм та змістовними віршами п. Ярослави Ксеняк, діти. Настоятель храму о. д-р Руслан Корнят перед початком відправи вручив владиці хрест, яким той поблагословив присутніх.

І радувалась душа у старенькій церковці, збудованої ще у 1630 році, навколо якої рясніли національні вишиванки, блузки і костюми серед молоді і дітей, яких було так багато!.. А це значить, що підростаюче покоління сприймає віру пращурів, дідів і батьків, як свій священний обов’язок, бо Господь завжди простягає руку чутливим і світлим почуттям сердець.

{gallery}2012/kutets_ikonostas{/gallery}

На храмовому святі були присутні також священики Копичинецького деканату. З трепетними почуттями у парафіян і гостей освячено відновлений верхній ярус іконостасу (оригінал) та заново виготовлений нижній ярус, над яким ревно працювала родина Омеляна Фейла (з сином Олегом та внучкою Наталкою). На завершення відправи відбулось традиційне освячення води біля фігури Матері Божої.

Адміністратор Хрестовоздвиженського храму отець-доктор Руслан Корнят подякував усьому духовенству, жертводавцям та всім присутнім за участь у торжественній відправі та твердій одностайності у християнських обов’язках і чеснотах. Побажав усім миру, любові і віри!

Від імені парафіян складаємо подяку добродіям, жертводавцям, які приймали безпосередню участь у цій святій і величній справі.


Коментарі:

Коментарі  

 
#3 Samson 09.10.2012, 22:17
То в звязку з чим святкування Покрови перенесли на пятницю???
Цитата
 
 
+1 #2 Кравець Леся Ярослав 09.10.2012, 16:47
Цитую Samson:
Я ся вибачию, а отця Василя запросили?

Так, але він як завждиу своєму амплуа
Цитата
 
 
#1 Samson 08.10.2012, 19:05
Я ся вибачию, а отця Василя запросили?
Цитата
 

Додати коментар