Копичинці - інформаційно-розважальний портал міста

Хто на сайті?

На даний момент 41 гостей на сайті

Реклама

З Новим Роком, КОПИЧИНЦІ!

Дорогі жителі славного міста Копичинці! Від імені міського голови і міської ради щиро вітаємо зі святом Нового року та Різдва Христового! Бажаємо наснаги, творчих успіхів і досягнень у праці! Хай у Новому році у Вас буде більше приємних днів, а негаразди залишаться в минулому! Хай радість і щастя, любов і удача ідуть з Вами поруч по життю! Хай ваші душі не міліють, кишені не пустіють, а столи завжди будуть по святковому переповнені! Хай збудуться ваші заповітні мрії і надії на краще!


 

В минулому році хотілося б залишити негаразди, проблеми, гіркоту нездійсненних мрій та сподівань. Рік, що завершується, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав нам можливість не лише вистояти, а й створити всі умови для подальшого розвитку.

Новий рік – це яскраве , красиве, урочисте і веселе свято із зеленою ялинкою з різнокольоровими прикрасами, із щасливими дитячими обличчями, надіями і радістю кожної родини. Хай надія і віра в себе і свої сили надихає вас на здійснення найзаповітніших Ваших мрій.

І хай збудеться все задумане, а 2007 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному Любові та Віри. Віри в себе і в процвітання нашої країни і нашого славного містечка. Подаруємо найдорожче, найцінніше любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, аби у Новому році щасливих людей стало більше.


Коментарі:

Коментарі  

 
#13 VIKA 15.05.2007, 18:43
JA!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
Цитата
 
 
#12 pashko 18.01.2007, 17:20
Дякую за змістовні коментарі. Візьмемо до уваги. Якщо не влада не в силі щось зробити, або боїться вищих за себе, тоді владою повинні стати МИ!!!
Хто за???
Цитата
 
 
#11 Тарас 13.01.2007, 20:08
Пропоную переглянути коментар в січневому фото-репортажі "Елиїва капличка".
Цитата
 
 
#10 Тарас 13.01.2007, 20:03
І ще, є пропозиція подзвонити Президенту України В.А.Ющенку( пишу з великої букви, бо я за нього голосував - в той час я непомилився, це він нас зрадив ) і прийняти Указ " Про заборону гнити з голови і на телебачені заборонити "гнилі" розмови! Вибачаюсь,а чия голова внас від вчорашнього голосування у ВР ГОЛОВНІША?????
Цитата
 
 
#9 Тарас 13.01.2007, 19:53
З рибою,Нічлавою- біда, бо в районі,ще святкують!!! Про проблему повідомлено вже всіх: міською радою,жителями міста,депутатам и! Але в районі кажуть, що має бути "Трохи багато" дохлої риби,потім приїдуть,будуть розбиратись! Ходять слухи в Хоросткові на базарі, що цим дядькам допомагають хлопці з Хоростківського цукрового і міська рада Хоросткова скуплятися!? І ще чув на базарі, що з Кобиловок замість меляси в бочках на фірах почали дятькам до Гусятина спирт возити? Щоб часом в Копичинцях не утворили район!? А може вони річку забруднюють?
Цитата
 
 
#8 Тарас 13.01.2007, 19:38
З Новим роком, з Роком Свині! Є пропозиція підсунути міській раді "свиню"- почнемо чесно працювати,чесно платити податки, не братимемо "хабарів",допом агатиме бідним, нехай багаті в місті поділяться з бідними!!! Які ще будуть пропозиції? За кращу пропозицію, якщо буде поштова адреса,буде переказано-1гри вню! ГАЙДА!!!
Цитата
 
 
#7 Pashko 11.01.2007, 15:08
Я за нього не голосував, прописка київська... :-)

Кого ти мав на увазі студенти-профес ори?
Цитата
 
 
#6 спостерігач 06.01.2007, 19:36
....точно про Нічлаву погано пишуть міській раді головне, щоб гроші в кишені були... :D
Цитата
 
 
#5 UB40 06.01.2007, 03:57
То правда, що риба гниє з голови, але риби розвелось забагато! По щучому велінню мер почистить ставок, а ми тим часом пивасиком побавимось! А хто викидає сміття в ставок, виливає нечистоти з лікарні і тюрми? Та сама риба з гнилою головою! А де ті студенти-"профе сори", які би могли з власної ініціативи зробити аналіз води і вичислити джерела забруднення? Мультики дивиться! Простіше мрійливо перед компом внести побажання для мера, якого ж самі обирали! А хто може уявити таку картину, коли самі жителі міста згуртувались зробили толоку, почистили хоч би береги! Фантастика, причому не наукова! З наступаючими Різдвяними святами, яким властиво дарувати надію!
Цитата
 
 
#4 bigfan 05.01.2007, 16:22
Риба гниє з голови.
Цитата
 

Додати коментар